مشاغل مورد نیاز نروژ و بازار کار در نروژ


اقامت در نروژ و اخذ تابعیت نروژ از طریق اخذ ویزای کاری نروژ همواره برای بسیاری ازمتقاضیان مهاجرت به خارج از کشور گزینه مناسبی بوده است. ویزای کاری با توجه به اینکه امکان دریافت اقامت دائم آن کشور را بسیار بالا میبرد، معمولاً بسیار مورد

علاقه متقاضیان می باشد. راه های مختلفی جهت مهاجرت به نروژ هم چون اخذ ویزای کاری نروژ، ویزای تحصیلی نروژ و...وجود دارد که در این مقاله قصد داریم در مورد کار درنروژ، مشاغل مورد نیاز نروژ، بازار کار در نروژ توضیحاتی ارائه دهیم.

هم اکنون نمیتوان لیستی از مشاغل در نروژ ارائه داد که برای آن نیروی کاری از خارج از اتحادیه اروپا جذب کنند ولی میتوان گفت کشور نروژ به لطف وجود منابع عظیم نفت و انرژی در دریای شمال و مدیریت هوشمند و کارامد نروژیها بر بخش صنعت و انرژی این کشور را به عنوان یکی از مرفه ترین و پردرآمدترین و در عین حال یکی از گرانترین کشورهای دنیا از نظر هزینهای زندگی تبدیل کرده است،پس در این زمینه نیاز به نیروی کار وجود دارد. ولی اخذ ویزای کاری نروژ از ایران به دلایل ذکر شده کمی مشکل به نظر میرسد. مهمترین شرکتهای صنایع نفت وگازنیزدر نروژ وجود دارد.و این خود باعث جذب بسیاری از متخصصین از سراسر دنیا میگردد.


برای دسترسی به اطلاعات لازم در خصوص تحصیل در نروژ، کار در نروژ، سرمایه گذاری درنروژ به مقالات مرتبط در وب سایت مؤسسه بین المللی راد مراجعه نمائید.
روشهای مهاجرت به نروژ
ویزای کاری نروژ
مهاجرت به نروژ از طریق تخصص