15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

شرایط زندگی در سوئد

کشور سوئد کشوری در شمال قاره اروپا و در حوزه ی اسکاندیناوی است که جزو اتحادیه ی اروپا و پیمان شینگن بوده و با کشور های فنلاند و نروژ همسایه، و پایتخت آن شهر مدرن و زیبای استکهلم است.طبیعتا برای بسیاری از افراد که قصد مهاجرت به یک کشور اروپایی و استفاده از تمام امکانات آن از جمله آزادی، زیبایی، پیشرفته بودن، رفاه و ... را دارند،

سوئد مقصد بسیار مناسبی به حساب میاید. چرا که وجود دانشگاه های معتبر با رنکینگ جهانی بالا برای تحصیل در سوئد، وجود موقعیت کاری فراوان برای کار در سوئد و سرمایه گذاری در سوئد و وجود محیطی آرام و زیبا و مرفح برای زندگی در سوئد بسیار مجذوب کننده است. کشور سوئد هرساله جزو 10 کشور برتر دنیا به لحاظ رفاه اجتماعی است.

مشخصه های اصلی زندگی در سوئد برابری، عدالت، آزادی، رفاه و ... است به این معنی که رایگان بودن خدمات درمانی و آموزشی برای همگان این امکان را فراهم میسازد تا همه بتوانند بدون دغدغه و در آرامش زندگی کنند. و البته این هزینه ها از قبل مالیات پرداختی توسط مردم نامین میشود. در هیچ زمینه ای نمیتوان تفاوت جنسیتی و یا قومیتی میان افراد را مشاهده کرد.

فعالیت های ورزشی و تفریحی جزء اصلی زندگی مردم در سوئد است به طوری که تقریبا همه عضو یکی از باشگاه های ورزشی هستند، حداقل نیمی از خانواده های سوئدی سالانه برای تفریح به یک کشور خارجی سفر میکنند و لزوم داشتن اوقات فراقت مفرح برای بالا رفتن بازدهی کاری امری بسیار پذیرفته شده در کشور سوئد است.

تقریبا همه سوئدی ها قادر به برقراری ارتباط به زبان انگلیسی هستند و به طور کلی آموزش در سوئد جزو مسائل اساسی به حساب میاید. و البته این ها دلایل قرار گرفتن کشور سوئد در لیست مرفه ترین کشورهای جهان با شادترین مردم دنیاست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با روشهای مختلف مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل در سوئد، کار در سوئد، سرمایه گذاری در سوئد، ازدواج در سوئد و ... میتوانید با مشاورین ما در موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره رایگان آنها بهره ببرید.