44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

ليست دانشگاه هاي دانمارک
کشور دانمارک از کشورهاي حوزه اسکانديناوي و عضو شينگن مي باشد. هم چنين دانمارک جزو کشورهاي با رفاه اجتماعي بالا است و بدين ترتيب تحصيل در دانمارک شرايط تحصيلي خوبي را براي دانشجو تضمين مي نمايد؛ مهاجرت تحصيلي به دانمارک نيز با وجود دانشگاه هاي معتبر و نظام آموزشي با کيفيت در این کشور فرصت مناسبي را براي يافتن کار در دانمارک و يا ساير کشورهاي جهان فراهم مي کند. دانمارک از لحاظ شاخص آموزشي در رتبه هاي اول جهان قرار دارد. 5 دانشگاه از 8 دانشگاه دانمارک در رنکينگ جهاني QS جزو 400 دانشگاه برتر دنيا هستند. دانشگاه کپنهاگ در رتبه بندي QS جايگاه 43 را دارد.


ليست و رتبه بندي دانشگاه هاي دانمارک


دانشگاه کپنهاگ(University of Copenhagen):رتبه 45 جهاني
اين دانشگاه بهترين دانشگاه محدوده اسکانديناوي مي باشد و قديمي ترين دانشگاه دانمارک و دومين دانشگاه قديمي محدوده اسکانديناوي بعد از دانشگاه آپسالاي سوئد مي باشد. اکثر رشته هاي اين دانشگاه به زبان دانمارکي ارائه مي شود.


دانشگاه آرهوس(Aarhus University): رتبه 96 جهاني
اين دانشگاه نيز دومين دانشگاه غير فني دانمارک از لحاظ قدمت مي باشد. دانشگاه آرهوس بزرگترين دانشگاه دانمارک محسوب مي شود و از زمان تأسيس تا کنون بسيار وسعت يافته است.


دانشگاه صنعتي دانمارک(Technical University of Denmark): رتبه 123 جهاني
اين دانشگاه که به اختصار DTUنيز ناميده مي شود، اولين دانشگاه پلي تکنيک دانمارک است و از بهترين دانشگاه هاي مهندسي اروپا محسوب مي شود .


دانشگاه جنوبي دانمارک(University of Southern Denmark): رتبه 308 جهاني
اين دانشگاه که به اختصار SDU نيز خوانده مي شود، از ترکيب دانشگاه ادنز، مدرسه بازرگاني و مهندسي جنوبي و دانشگاه مرکزي جنوب جاتلند تأسيس شد و در سال 2006 دو مدرسه ديگر نيز به اين دانشگاه اضافه شدند.


دانشگاه آلبورگ((Aalborg University: رتبه 363 جهاني
دانشگاه آلبورگ نيز در سال 1974 تأسيس شده و داراي سه ساختمان است که در شهرهاي آلبورگ، اسبرگ و کپنهاگ واقع شده است.


براي دريافت اطلاعات لازم در خصوص تحصيل در دانمارک، کار در دانمارک، گرين کارت دانمارک و ديگر روش هاي مهاجرت به دانمارک به مقالات مرتبط در مؤسسه بين المللي راد مراجعه نمائيد.
براي دريافت اطلاعات بيشتر و مشاوره نيز يا با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس بگيريد.