44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

بورس تحصيلي دانمارک
مهاجرت به کشور دانمارک به دلايلي هم چون ثبات اقتصادي ونظام رفاه اجتماعي به صورت دريافت پذيرش از دانشگاه هاي دانمارک و تحصيل در دانمارک و يا دريافت گرين کارت و کار در دانمارک متقاضياني از نقاط مختلف دنيا دارد. نظام آموزشي دانمارک بسيار پيشرفته و مدرن است و اين کشور از نظر شاخص آموزش در رده اول بررسي سازمان ملل قرار گرفته است. دانمارک سيستم اقتصادي با ثباتي دارد و با توجه به کمبود نيروي کار جوان در اين کشور و بازار کار پررونق آن اقدام به جذب نيروي کار متخصصص از سراسر دنيا مي نمايد. اين کار از طريق جذب نخبه هاي علمي به دانشگاه هاي دانمارک در مقطع دکتري و يا با برنامه گرين کارت دانمارک و جدب نيروي کار آموزش ديده به اين کشور اعمال مي شود. دانشگاه هاي دانمارک امکانات بالايي دارند و مدارک آن نيز در سراسر دنيا معتبر مي باشد. تحصيل در دانشگاه هاي دانمارک و اخذ مدرک از اين دانشگاه ها امکان کاريابي و در نتيجه اخذ اقامت دائم دانمارک و يا ديگر کشورهاي شنگن را براي فارغ التحصيلان بالا مي برد.


شرایط دریافت بورس تحصيلي دانمارک
تحصيل در کشور دانمارک مستلزم پرداخت شهريه و غير رايگان مي باشد و دانشجويان از شانس کمي نيز براي دريافت بورس برخوردار هستند؛  دانشجويان در مقطع ليسانس و فوق ليسانس در صورت داشتن رزومه علمي قوي و داشتن معدل بالا و مدرک آيلتس با نمره بالاتر نسبت به ديگر متقاضيان مي توانند براي دريافت بورس تحصيلي اميدوار باشند. در صورتي که دانشجو موفق به دريافت بورس شود، مبلغي در حدود 2 هزار دلار در ماه از طرف دانشگاه به او تعلق مي گيرد . اما امکان دريافت بورس در دوره دکتري با داشتن روزمه علمي قوي و مقالات بين المللي نظير ISI  و ... امکان پذير مي باشد. براي مطالعه شرايط دريافت بورس در دوره دکتري به مقاله تحصيل دکتري در دانمارک مراجعه نمائيد.


دو مورد از بورس هاي تحصيلي دانمارک:
يکي از اين بورس ها متعلق به دانشکده تجارت کپنهاگ (CBS)مي باشد و به دانشجويان مقطع دکتري در رشته مديريت فناوري اطلاعات تعلق مي گيرد. ان بورس براي مدت 3 سال است و شامل حقوق کامل مي باشد.
متقاضيان براي دريافت ان بورس بايد شرايط زير را داشته باشند:
تسلط کامل به زبان انگليسي
ثبت نام در يکي از دانشکده هاي زبان، حقوق، انفورماتيک، مديريت عملياتي، حسابداري يا فرهنگ در دانمارک
داشتن مدرک کارشناسي ارشد از دانشگاه هاي معتبر و با پيشينه تحصيل در رشته هاي علوم اجتماعي
اتمام دوره تحصيلي کارشناسي ارشد


يکي ديگر از بورس هاي تحصيلي دانمارک متعلق به دانشگاه The Technical University of Denmark  مي باشد که به دانشجويان مقطع دکتري در سال 2017 در جهت جذب دانشجويان نخبه سراسر دنيا در رشته هاي رياضي و مهندسي ارائه مي شود.
براي دريافت اين بورس دانشجو بايد مدرک کارشناسي ارشد از دانشگاه هاي معتبر و با معدل 17 به بالا داشته باشد و مدرک زبان ايلتس يا تافل او نيز با نمره بالا باشد.


براي دريافت اطلاعات لازم در خصوص تحصيل در دانمارک، کار در دانمارک، گرين کارت دانمارک و ديگر روش هاي مهاجرت به دانمارک به مقالات مرتبط در مؤسسه بين المللي راد مراجعه نمائيد.
براي دريافت اطلاعات بيشتر و مشاوره نيز يا با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس بگيريد.