44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

شرايط اخذ پذيرش از دانشگاه هاي کانادا
سالانه افراد بسياري از سراسر دنيا با اخذ ويزاي تحصيلي کانادا راهي کشور کانادا شده و در دانشگاه هاي کانادا اقادام به تحصيل مي نمايند.

با توجه به اين که کانادا دانشگاه هاي بزرگي را در خود جاي داده است و هم چنين با توجه به ميزان رفاه اجتماعي بالا در کانادا و نظام آموزشي پيشرفته کانادا رقابت تنگاتنگي براي اخذ پذیرش دانشگاه هاي کانادا وجود دارد. کانادا کشوري مهاجر پذير مي باشد، به طوري که در کانادا مي توان مليت هاي مختلفي از سراسر دنيا مشاهده نمود. کشور کانادا ساليانه حدود 130 هزار دانشجو را از نقاط مختلف دنيا مورد پذيرش قرار مي دهد. هم چنين دانشگاه هاي کانادا ببيش از 1000 رشته ي تحصيلي ارائه مي نمايند . کانادا کشوري با ميزان امنيت بالا نيز مي باشد و کيفيت زندگي در کانادا مطلوب است.


شرايط اخذ پذيرش از دانشگاه هاي کانادا
به طور کلي براي پذيرش از دانشگاه هاي کانادا متقاضي بايد مدارک مورد نياز براي دانشگاه بفرست، از جمله مدارک مورد نياز براي گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي کانادا مي توان به موراد زير اشاره نمود:
مدارم دانشگاهي ويا قبل از دانشگاه دانشجو
مدرک زبان تافل و يا آيلتس
ريزنمرات دبيرستان و يا دانشگاه
توصيه نامه معلم و يا اساتيد دانشگاهي
انگيزه نامه و...
البته در نظر داشته باشد که مدارک مورد نياز براي اخذ پذيرش دانشگاه هاي کانادا در هر رشته تحصيل و در هر دانشگاهي متفاوت مي باشد.
مراحل اخذ پذيرش از دانشگاه هاي کانادا
دانشجو ابتدا بايد فرم درخواست پذيرش مؤسسه و يا دانشگاه مربوطه را دريافت و تکميل نمايد سپس اين فرم و مدارکي را که مورد نياز است، با ترجمه رسمي آن ها به زبان انگليسي ارسال نمايد. پس از ارسال مدارک دانشجو بايد منتظر نتيجه ارسال پذيرش خود بماند و در صورت موافقت با پذيرش او براي اخذ ويزاي تحصيلي کانادا اقدام نمايد.
زمان اقدام براي پذيرش دانشگاه هاي کانادا نيز 6 تا 7 ماه قبل از شروع ترم تحصيلي مي باشد. مدراک مورد نياز براي تحصيل در ترم سپتامبر بايد تا اواخر دسامبر ارسال شود . مدارک مورد نياز براي ترم ژانويه نيز بايد تا اواخر ماه مي ارسال گردد.


براي دسترسي به اطلاعات لازم در خصوص تحصيل در کانادا، کار در کانادا، سرمايه گذراي در کانادا، ويزاي ازدواج کانادا و ديگر راه هاي مهاجرت به کانادا مي توانيد به مقالات مرتبط در وب سايت مؤسسه بين المللي راد مراجعه نمائيد.
براي دريافت اطلاعات بيشتر و اخذ مشاوره نيز مي توانيد با مشاورين ما در مؤسسه بين الملي راد تماس بگيريد.