15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

با یک شهروند اتریشی میباشد.

کشور اتریش هم مانند اکثر کشورهای اروپایی در صورت ازدواج یکی از شهروندان خود با اتباع خارجی به همسر شهروند خود اقامت اتریش را اعطا میکند .

طبق قانون تابعیت ازدواج در کشور اتریش در صورتیکه زن یا مرد اتریشی جدا از جنسیت فرد بایکی از اتباع خارجی ازدواج کند هیچ محدودیتی در مورد دادن اقامت به زوج یا زوجه ندارد ؛ البته اقامتی که اخذ میشود اقامت دائم نمیباشد و برای اخذ اقامت دائم از طریق ازدواج در اتریش باید حدود 5 یا 6 سال از زندگی مشترک زوجین سپری شده باشد تا اشخاص بتوانند برای اقامت دائم و اخذ گذرنامه از کشور اتریش اقدام کنند .
 نکته بسیار مهم این است که ازدواج انجام شده نباید سوری باشد و زوج و زوجه باید ثابت نمایند که ازدواج به صورت واقعی بوده و آنها زندگی مشترکی خواهند داشت .
بدیهی است که برای دریافت ویزا باید مدارکی به سفارت ارائه شود که مدارک هویتی جزو این مدارک میباشد .
و مدارکی که دال بر حقیقی بودن ازدواج میباشد نیز حتما باید به سفارت ارائه شود.
لازم به ذکر میباشد که زمانی که شخص با ویزای ازدواج وارد اتریش میشود از تمام مزایای یک شهروند مانند تحصیل رایگان و اجازه کار برخوردار میباشد .
طبیعتا برای دریافت این ویزا  باید پرونده به طور صحیح و با آگاهی کامل ارائه شود تا پروسه به خوبی پیش رود . و مدارک ارائه شده به طور صحیح و کامل و با جزییات ارایه گردد.
در صورتیکه در مورد اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج و ارائه پرونده خود نیاز به مشاوره بیشتر داشتید میتوانید با مشاوران ما در موسسه بین المللی راد تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی های آنها بهره مند شوید .