15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

معرفي دانشگاه هاي يونان


براي دانشجويان خارجي امکان ادامه تحصيل در دانشگاه هاي يونان با اخذ ويزاي تحصيلي(ويزايD) صورت ميپذيرد. يونان دانشگاه هاي معتبري دارد که با دانشگاه ها و مراکز آمزش عالي دنيا در ارتباط هستند. تحصيل پزشکي و دندانپزشکي در يونان در سراسر جهان معتبر است و ميتوان در ديگر کشورهاي جهان ادامه تحصيل و کار در اين رشته پرداخت. هم چنين سرمايه گذاري در يونان با خريد ملک در يونان و یا ثبت شرکت و اخذ اقامت یونان با اثبات تمکن مالی نيز امکان اخذ اقامت يونان را براي متقاضي و همراهان او فراهم ميکند.


دانشگاه هاي برتر يونان


دانشگاه صنعتي ملي آتن
اين دانشگاه که با نام NTUE نيز شناخته ميشود؛ در سال 1837 به عنوان يک مدرسه پاره وقت حرفه اي تأسيس شد؛ دانشگاه ملي صنعتي يونان برترين دانشگاه يونان است که از قديميترين و معتبرترين نهادهاي آموزشي عالي در يونان محسوب ميشود. دانشگاه صنعتي آتن به 9 مدرسه آکادميک تقسيم ميشود که 8 مدرسه اين دانشگاه براي رشته هاي مهندسي است. ورود به دانشگاه NTUE دشوار است و کسب نمرات ممتاز در آزمون هاي پان هلنيک براي ورود به اين دانشگاه الزامي است.


دانشگاه ارسطو
دانشگاه ارسطو تسالونيکي بزرگترين دانشگاه يونان و حوزه بالکان است که به نام فيلسوف معروف يوناني نام گذاري شده است. اين دانشگاه در سال 1925 تأسيس شده است. بسياري از تأسيسات مديريتي و آموزشي اين دانشگاه بيرون از محوطه دانشگاه قرار گرفته است. تعداد دانشجويان اين دانشگاه را ميتوان در حدود 95 هزار نفر دانست.


دانشگاه ملي آتن
دانشگاه ملي آتن در سال 1837 پايه گذاري شده است و در واقع قديمي ترين دانشگاه يونان و منطقه بالکان و منطقه شرق مديترانه است . اين دانشگاه جزو 700 دانشگاه برتر جهان است و به نام دانشگاه آتن و يا دانشگاه Kappodistrian  شناخته ميشود.


دانشگاه کرت
دانشگاه کرت در سال 1973 تأسيس شده است و دو پرديس آن در بزگترين و پرجمعيت ترين جزاير يوناني قرار دارند. اين دانشگاه چهارمين دانشگاه برتر يونان است. دانشگاه کرت در زمينه توليد تحقيقات بين المللي قوي مورد توجه است.


دانشگاه اقتصاد و کسب و کار آتن
اين دانشگاه در سال 1920 با نام مدرسه آتني مطالعات تجاري تأسيس شد و در سال 1926 تغيير نام داد. اين دانشگاه سومين دانشگاه قديمي يونان است و قديمي ترين  دانشگاه جهان در زمينه مطالعات اقتصادي و تجاري است. دانشگاه اقتصاد آتن اکنون داراي 8 دپارتمان است.


براي به دست آوردن اطلاعات بيشتر در خصوص سرمايه گذاري در يونان، کار در يونان، تحصيل در يونان و راه هاي ديگر مهاجرت به يونان با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس بگيريد.