44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

صنعت و صادرات اسپانيا


اسپانيا جزو 5 مقصد اول مهاجرت توريستي در جهان است، ديدن جذابيت ها و مکان های گردشگري اسپانيا سالانه هزاران نفر را به اسپانيا مي فرستد، هم چنين تحصيل در دانشگاه هاي اسپانيا به دليل هزينه پايين تحصيل در اسپانيا و شهريه پايين و مقرون به صرفه دانشگاه هاي اسپانيا از ديگر راه هاي مهاجرت به اسپانيا است، سرمايه گذراي و راه اندازي کسب و کار در اسپانيا و خريد ملک در اسپانيا امکان مهاجرت به اسپانيا و اخذ اقامت شينگن را براي متقاضيان فراهم ميکنند.
اقتصاد اسپانيا سيزدهمين قدرت اقتصادي جهاني بر اساس حجم توليد ناخالص ملي خود است. طبق پژوهش هاي انجام شده، کيفيت زندگي در اسپانيا بعد از کشورهاي فرانسه، بريتانيا، آلمان و کره جنوبي در بين ده کشور اول دنيا قرار دارد. هم چنين گردشگري و توريسم از منابع اصلي درآمد اسپانيا است. آثار تاريخي و فرهنگي غني، موقعيت جغرافيايي اسپانيا، اقيلم در اسپانيا از دلايل تبديل گردشگري به يکي از منابع اصلي درآمد اسپانيا است.
اقتصاد اسپانيا عمدتاً بر پايه فعاليت بخش خدمات استوار است و بعد از آن بخش هاي صنعت و انرژي و مسکن و کشاورزي قرار دارند. بخش صنعت و انرژي در اسپانيا از قابليت زيادي براي افزايش سهم خود در توليد ناخالص داخلي اسپانيا برخوردار است. مهم ترين بخش هاي صنعتي اسپانيا، کشتي سازي، خودروسازي، تجهيزات پزشکي، دارو، ماشين آلات، صنايع فلزي و شيميايي محسوب مي شوند. صادرات اسپانيا بيشتر در اقلام زير است:
محصولات صنايع خودروسازي، محصولات غذايي و دخانيات، دستگاههاي موتوري، ماشين آلات، فلزات اصلي، مواد شيميايي، توليدات معدني
واردات اسپانيا: تجهيزات حمل و نقل، سوخت، فرآورده هاي فلزي، الياف
اسپانيا در سال هاي اخير با بحران بيکاري و رکود عظيمي در کشور خود مواجه است؛ حباب مسکن در اسپانيا در سال 2008 ترکيد و باعث فروپاشي اقتصاد بخش هاي مسکن و ساخت و ساز و اخراج گسترده کارکنان و کارگران در اسپانيا شد. دولت اسپانيا در نهايت مجبور به اخذ وام از بانک مرکزي اروپا شد. با اجراي برنامه ها و اصلاحات رياضتي در اسپانيا روند برون رفت اسپانيا از رکود و بحران مالي از سال 2013 آغاز شده است.


براي کسب اطلاعات لازم در خصوص تحصيل در اسپانيا، کار در اسپانيا، سرمايه گذاري و ديگر راه هاي مهاجرت به اسپانيا با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس بگيريد.