15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

بهترين دانشگاه هاي انگلستان
تحصيل در دانشگاه هاي انگلستان در بين ايرانيان نيز متقاضيان فراواني دارد.  هر ساله دانشجويان بسياري از ايران براي دريافت پذيرش از دانشگاه هاي انگلستان و اخذ ويزاي تحصيلي کشور انگلستان براي مهاجرت به انگلستان اقدام مي کنند . البته غير از تحصيل راه هاي ديگري نيز براي مهاجرت به انگلستان وجود دارد، از جمله مهاجرت کاري به انگلستان، مهاجرت سرمايه گذاي به انگلستان، مهاجرت به انگلستان از طريق ازدواج و ... تحصيل در يک کشور انگليسي زبان و در کشوري دموکراتيک و با محيط آموزشي و علمي قوي از جمله دلايلي است که همواره علاقه مندان به تحصيل در خارج از کشور را به تحصيل در اين کشور جذب مي کند. انگلستان مهد قديمي ترين و بزرگترين و معتبرترين دانشگاه هاي جهان است. در اين مطلب بزرگترين و بهترين دانشگاه هاي انگلستان را که در واقع جزو بهترين دانشگاه هاي جهان هستند، معرفي ميکنيم.


بهترين دانشگاه هاي انگلستان
دانشگاه آکسفورد
دانشگاه آکسفورد قديمي ترين دانشگاه انگليسي زبان جهان است. يک سوم از دانشجويان دانشگاه آکسفورد دانشجويان خارجي هستند. هم چنين 63 درصد دانشجويان تحصيلات تکميلي اين دانشگاه را دانشجويان بين المللي تشکيل مي دهند.


دانشگاه کينگستون
دانشگاه کينگسوتن در نزيدکي لندن قرار گرفته است و بورس هاي تحصيلي زيادي توسط اين دانشگاه به دانشجويان ارائه مي شود.


دانشگاه منچستر
اين دانشگاه تسهيلات بسيار ويژه اي را در اختيار دانشجويان بين المللي خود قرار مي دهد. اين دانشگاه حدود 8 هزار دانشجوي خارجي دارد.


دانشگاه کالج لندن
دانشگاه کالج لندن نيز در رتبه بندي بهترين دانشگاه هاي جهان توسط مؤسسه QS در بين ده دانشگاه برتر جهان قرار دارد. اين دانشگاه يکي از دانشگاه هاي محبوب دانشجويان بين المللي است. 30 درصد از دانشجويان اين دانشگاه را دانشجويان خارجي تشکيل مي دهند.


دانشگاه ساوتهمپتون
اين دانشگاه در گزارش مجله تايمز در سال 2012 به عنوان مورد رضايت ترين دانشگاه جهان از منظر دانشجويان بين المللي شناخته شد.حدود يک چهارم داشنجويان اين دانشگاه دانشجويان خارجي هستند. فارغ التحصيلان اين دانشگاه تا سه سال پس از تحصيل خود مي توانند در حرفه مرتبط با رشته خود از مشاوره هاي حرفه اي بهره مند شوند.


دانشگاه بريستول
داشنگاه بريستول اولين دانشگاه بريتانيا بود که در آن مردان حقوقي برابر با زنان در اجازه تحصيل داشتند. اين دانشگاه در زمينه هاي محيط زيستي نيز نقش مهمي ايفا کرده است.


دانشگاه باکينگهام
دانشگاه باکينگهام تنها دانشگاه خصوصي بريتانيا با منشور سلطنتي است و فقط 1000 نفر دانشجو دارد ولي با اين حال حدود نيمي از دانشجويان اين دانشگاه دانشجويان خارجي هستند. دانشگاه باکينگهام يکي از مدرنترين محيط هاي دانشگاهي جهان را در اختيار دارد.


دانشگاه تاتينگهام
اين دانشگاه در فهرست رتبه بندي بهترين دانشگاه هاي جهان در مؤسسه QS در بين صد دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است. دانشگاه تتينگهام بر انتر ناسيوناليست بودن خود تأکيد بسياري دارد. اين دانشگاه در چين و مالزي نيز شعبه دارد.


براي دريافت اطلاعات بيشتر در خصوص تحصيل در انگلستان، کار در انگلستان، سرمايه گذاري در انگلستان ، دوره هاي زبان انگليسي انگلستان، اقامت انگلستان از طريق ازدواج و ديگر راه هاي مهاجرت به انگلستان مي توانيد با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس حاصل نماييد