15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

بهترين شهر انگلستان براي زندگي
کشور انگلستان از جمله کشورهاي مهاجر پذير جهان مي باشد، هر ساله افراد بسياري براي تحصيل در دانشگاه هاي انگلستان، کار در انگلستان، سرمايه گذاري و و راه اندازي کسب و کار در انگلستان و يادگيري زبان در دوره هاي زبان انگلستان و يا راه هاي ديگري به کشور انگلستان مهاجرت مي کنند. تحصيل در انگلستان شانس پيدا کردن کار در انگلستان و به دست آوردن تابعيت انگلستان را براي متقاضيان افزايش مي دهد. کشور انگلستان يکي از باثبات ترين نظام هاي سياسي و اقتصادي دنيا را دارد و دانشگاه هاي بزرگ دنيا هم چون آکسفورد و کمبريج و ...در اين کشور قرار گرفته اند.

بهترین شهر انگلستان برای زندگی و تحصیل
لندن پايتخت انگلستان تا قبل از خروج انگليس از اتحاديه اروپا پرجمعيت ترين شهر اتحاديه اروپا بود. اکنون نيز لندن بزرگترين و مهم ترين شهر انگلستان و يکي از ديدني ترين شهرهاي جهان مي باشد. لندن مرکز مالي و تجاري و اقتصادي اروپا مي باشد. لندن داراي يکي از بهترين سيستم هاي حمل و نقل جهان مي باشد. با توجه به اينکه آب و هواي لندن در اکثر اوقات سال باراني و ابري است، بهترين فصل براي سفر به لندن فصل تابستان مي باشد. لندن بهترين شهر انگلستان براي زندگي و تحصيل مي باشد. با توجه به اين که لندن يکي از مراکز مالي و اقتصادي مهم اروپا مي باشد، بنابراين فرصت هاي شغلي در لندن براي فارغ التحصيلان دانشگاهي در اين کشور بسيار است. لندن شهري است که بيشترين دانشجوي خارجي را در جهان دارد. بيش از 100 هزار دانش آموز و دانشجوي بين المللي از بيش از 200 کشور جهان در لندن مشغول به تحصيل مي باشند.
البته در نظر داشته باشد که لندن يکي از گران ترين شهرهاي جهان نيز مي باشد و همين امر ممکن است متقاضيان تحصيل در انگلستان را به شهري غير از لندن جذب نمايد.


منچستر يکي از زيباترين و توريستي ترين و قديمي ترين شهرهاي انگلستان مي باشد. هم چنين منچستر پس از شهرهاي بيرمنگام و برادفورد بيشترين تعداد مسلمان را در خود جاي داده است که اکثراً از کشور پاکستان مي باشند.


شهر ليورپول نيز چهارمين شهر پرجمعيت انگلستان مي باشد. ليورپول دانشگاه هاي مهمي چون جان مورز ليورپول، دانشگاه ليورپول سنت ادوارد و دانشگاه موپ ليورپول را در خود جاي داده است.


بيرمنگام تا قبل از جنگ جهاني دوم يکي از ثروتمندترين شهرهاي انگلستان بود. به همين دليل هم اکنون يکي از توريستي ترين شهرهاي انگلستان است.


شهر شفيلد از ديگر شهرهاي بزرگ انگلستان براي زندگي مي باشد. شفيلد به عنوان امن ترين و سبزترين شهر انگلستان نيز شناخته شده است. دانشگاه شفيلد در سال 1897 در اين شهر تأسيس شده است. اين شهر پايين ترين ميزان هزينه دانشجويان را به خود اختصاص داده است.


از شهرهاي دانشجويي انگلستان مي توان به ليدز، سنت اندروز و بلفاست در ايرلند شمالي اشاره نمود.


براي دريافت اطلاعات بيشتر در خصوص تحصيل در انگلستان، کار در انگلستان، سرمايه گذاري در انگلستان، دوره هاي زبان انگليسي انگلستان، اقامت انگلستان از طريق ازدواج و ديگر راه هاي مهاجرت به انگلستان مي توانيد با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس حاصل نماييد