ادامه تحصيل در انگلستان
انگلستان بعد از امريکا دومين مقصد محبوب دانشجويان براي تحصيل مي باشد. هرساله هزاران دانشجو از نقاط مختلف دنيا با اخذ پذيرش از دانشگاه هاي انگلستان به کشور انگليس مهاجرت مي کنند و به تحصيل و کار در انگليس

مي پردازند. انگلستان با داشتن بزرگترين دانشگاه هاي جهان مثل آکسفورد و کمبريج از قوي ترين نظام هاي آموزشي جهان برخوردار است و مدارک دانشگاه هاي انگلستان در تمام دنيا معتبر مي باشد.
تحصيل در انگلستان براي کساني که قصد ادامه تحصيل و کار در اروپا را دارند، گزينه بسيار مناسبي مي باشد چرا که دانشجويان پس از اتمام تحصيل در دانشگاه هاي انگلستان شانس بالايي را براي پيدا  کردن کار در انگليس و يا کشورهاي اتحاديه اروپا و اخذ اقامت دائم و شهروندي انگليس خواهند داشت.


تحصيل در دانشگاه هاي انگلستان:
تحصيل در انگلستان به جهت کوتاه مدت بودن تحصيل در اين کشور نسبت به برخي کشورها مثل آمريکا کم هزينه تر مي باشد. طول تحصيل در دانشگاه هاي انگلستان در دوره ليسانس معمولاً سه ساله است. طول تحصيل در دانشگاه هاي انگلستان در مقطع ارشد(فوق ليسانس) يک ساله و طول تحصيل در مقطع دکتري در انگلستان معمولاً سه ساله است.


کار در انگلستان درحين تحصيل
دانشجويان در انگلستان در حين تحصيل در مقطع ليسانس از حق 10 ساعت کار در هفته برخوردار هستند. دانشجويان مقطع فوق ليسانس(کارشناسي ارشد) از حق 20 ساعت کار در هفته برخوردارند، دانشجويان در مقطع دکتري نيز از حق 30 ساعت کار در هفته برخوردار مي باشند. بعد از اتمام تحصيل نيز همانطور که ذکر شد، شانس پيدا کردن کار در انگلستان براي فارغ التحصيلان بالا مي رود و آن ها مي توانند با پيگيري آگهي کار در انگلستان به دنبال شغل مناسب خود در انگليس بگردند.


هزنيه تحصيل در انگلستان
هزنيه تحصيل در کالج ها و دانشگاه ها و رشته هاي مختلف در انگلستان متفاوت مي باشد اما مي توان گفت هزينه تحصيل در انگلستان در مقطع کارشناسي،  بين 4 هزار تا 25 هزار پوند در سال و هزينه تحصيل در مقطع کارشناسي ارشد را مي توان حدود 7هزار تا 34 هزار پوند در سال دانست.


هزينه زندگي دانشجويي در انگلستان
هزینه زندگي دانشجويان خارجي در لندن را مي توان 12 هزار پوند در سال و هزينه زندگي دانشجويان خارجي در شهرهايي به غير از لندن را مي توان حدود 10 هزار پوند در سال دانست.


براي دريافت اطلاعات بيشتر در خصوص تحصيل در انگلستان، کار در انگلستان، سرمايه گذاري در انگلستان، دوره هاي زبان انگليسي انگلستان، اقامت انگلستان از طريق ازدواج و ديگر راه هاي مهاجرت به انگلستان مي توانيد با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس حاصل نماييد