44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

جمعيت و فرهنگ مردم انگليس


انگلستان يکي از مهاجر پذير ترين کشورهاي دنيا است. تحصيل در دانشگاه هاي بزرگ و معتبر انگلستان، کار در انگلستان، سرمايه گذاري در انگلستان،

و توريسم و گردشگري در انگلستان از جمله دلايلي است که سالانه افراد بسياري را از نقاط مختلف دنيا راهي کشور انگلستان مي کند. انگلستان بعد از امريکا دومين مقصد محبوب دانشجويان براي ادامه تحصيل مي باشد.
کشور انگلستان حدود 53 ميليون نفر جمعيت دارد. اسکاتلند 5 ميليون نفر و ولز و ايرلند شمالي هر کدام به ترتيب 3 حدود و 1 ميليون نفر جمعيت دارند. زبان رسمي مردم انگليس، انگليسي است که در نقاط مختلف انگلستان با لهجه هاي ولش و گاليک و اسکاتلندي و ... صحبت مي شود. هفتاد و يک درصد مردم انگليس مسيحي و اکثريت آن ها پروتستان هستند. حدود يک و نيم ميليون نفر در انگلستان و ولز مسلمان هستند. هم چنين انگستان پنجمين جامعه بزرگ يهوديان را دارا است. اميد به زندگي در بين مردان76  سال و براي زنان 81 سال است. انگلستان در سال 2016 با رفراندومي معروف به "بريگزيت" از اتحاديه اروپا خارج شد.
انگليس ترکيبي از فرهنگ هاي مختلف است و لندن با داشتن مهاجراني از سراسر دنيا از جمله چيني، بنگلادشي و هندي به يک شهر چند مليتي معروف است.
مردم انگليس تا حدود سنتي و پايبند به آداب و سوم هستند و معمولاً به عقايد و مذاهب مردم احترام مي گذراند. انگليس با وجود اين که کشوري کاملاً پيشرفته و مدرن است ولي با اين حال هنوز بافت سنتي خود را حفظ کرده است. کساني که به بريتانيا سفر مي کنند، متوجه اين موضوع مي شوند که فرهنگ هاي مختلفي در مورد خورد و خوراک در بريتانيا وجود دارد و در انگليس نظرات متفاوتي درباره رسم و آداب غذا خوردن وجود دارد.
هنر و فرهنگ مردم انگليس را مي توان در نمادهاي زير جستجو کرد: معماري، زبان، ورزش، آشپزي، ادبيات، موسيقي، فلسفه، فرهنگ عامه ، دين و مذهب و.... تئاتر نيز بخش مهم و بزرگي از فرهنگ انگليس است.
واحد پول بريتانيا پوند استرلينگ (Pound Sterling) با نماد £ است. سکه ها در تمامي بريتانياي کبير يک شکل است و توسط بانک مرکزي بريتانيا (Bank of England) توليد و توزيع مي گردند. اما بانک هاي اسکاتلند و ايرلند شمالي مجاز هستند اسکناس هاي خود را چاپ و توزيع کنند. همانطور که ميدانيم انگلستان و به خصوص شهر لندن يکي از گرانترين کشورهاي دنيا است و هزنيه زندگي به خصوص در بخش غذا و کالاهاي مصرفي بسيار بالا است. البته جنوب انگلستان نسبت به شمال انگلستان يعني ولز و اسکاتلندو ايرلند بسيار گران تر و پرهزينه تر است.


براي دريافت اطلاعات بيشتر در خصوص تحصيل در انگلستان، کار در انگلستان، سرمايه گذاري در انگلستان، دوره هاي زبان انگليسي انگلستان، اقامت انگلستان از طريق ازدواج و ديگر راه هاي مهاجرت به انگلستان مي توانيد با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس حاصل نماييد