دیدنی های نروژ

شاید برای کسانی که قصد سفر به نروژ را دارند اطلاع از مناطق دیدنی و توریستی نروژ بسیار مفید باشد. حال چه برای تفریح به نروژ سفر کنید چه برای تحصیل در نروژ، کار در نروژ، سرمایه گذاری در نروژ یا ... ، آشنایی با دیدنی ها و جاذبه های توریستی نروژ خالی از لطف نیست.

 

کشور نروژ دز مناطق کوهستانی واقع شده و بسیاری از مناطق آن پوشیده از جنگل است، مدار شمالگان در قسمت شمالی این کشور قرار دارد و رود تانا مرز میان نروز و فنلاند است.

این مناطق کوهستانی و جنگل های انبوه و بریدگی های کوچک و بزرگ در سواحل کشور نروژ جاذبه های طبیعی و دیدنی فراوانی را به وجود آورده است که به چند مورد آن میتوان اشاره کرد.

گیرانگرفورد

آبدره ای ست که در غرب نروژ واقع شده و آبشار های فوق العاده ای چون آبشار "سوتر" و "هفت خواهر" را در خود جای داده است. این آبدره در فهرست میراث جهانی یونسکو است.

ir2969-13 دیدنی های نروژ/طبیعت نروژ/مکانهای دیدنی نروژ/گردشگری در نروژ/مناطق توریستی نروژ

لوفوتن و پل فردوانگ

مجموعه ای از جزیره های بزرگ و کوچک است که حیات دریایی غنی ای دارد و توریست های زیادی را برای دروچرخه سواری، ماهیگیری، موج سواری و غیره به خود جذب میکند. همچنین پل فردوانگ به منظور اتصال این جزایر به یکدیگر ساخته شده است.

ir2969-7 دیدنی های نروژ/طبیعت نروژ/مکانهای دیدنی نروژ/گردشگری در نروژ/مناطق توریستی نروژ

پارک فروگتر

این پارک در شهر اسلو پایتخت نروژ قرار دارد و به مجسمه های خود معروف است، مجسمه ها و تندیس هایی ساخته ی "گوستاو ویگلند".

frvgvSjQ2n1474659248Frogner_Park_and_the_Sculptures_-_Vigeland_Park_Oslo دیدنی های نروژ/طبیعت نروژ/مکانهای دیدنی نروژ/گردشگری در نروژ/مناطق توریستی نروژ

روستای رین

این روستا بی شک یکی از زیباترین روستاهای کشور نروژ است و گردشگران بسیاری هرساله برای ماهیگیری به آن سفر میکنند. این روستا به عنوان زیباترین روستای نروژ انتخاب شده است.

ir2969-6 دیدنی های نروژ/طبیعت نروژ/مکانهای دیدنی نروژ/گردشگری در نروژ/مناطق توریستی نروژ

ساحل هویویکا

این ساحل در شمال نروژ قرار دارد و بسیار زیبا و منحصر به فرد است.

ir2969-10 دیدنی های نروژ/طبیعت نروژ/مکانهای دیدنی نروژ/گردشگری در نروژ/مناطق توریستی نروژ

دیدنی های فوق العاده و آب و هوای منحصر به فرد نروژ بسیاری را مجذوب خود کرده و مقصد مناسبی برای مهاجرت و زندگی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با زندگی در نروژ، کار در نروژ، تحصیل در نروژ و دریافت ویزای نروژ میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آنها بهره ببرید.