دکتری در اسپانیا


تحصیل در اسپانیا و اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا با امکان تحصیل رایگان و زندگی در کشور اسپانیا یکی از راه های مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت حوزه شینگن میباشد. دانشگاه های اسپانیا دانشگاه های معتبری میباشند که گاهی امکان تحصیل را بدون مدرک زبان(آیلتس) را نیز فراهم میکنند.


اسپانیا کشوری توریستی و زیبا میباشد و مهاجران بسیاری در سال برای دیدن از نقاط گردشگری اسپانیا و اخذ ویزای توریستی اسپانیا وارد این کشور میشوند. هم چنین سرمایه گذاری و خرید ملک در اسپانیا نیز از دیگر راه های مهاجرت به اسپانیا میباشد. تحصیل در دانشگاه های اسپانیا با هزینه تحصیل کم یکی از گزینه های مناسب برای تحصیل در کشوری پیشرفته اما با شهریه تحصیل پایین میباشد.


زبان تحصیل در دانشگاه های اسپانیا در مقطع لیسانس معمولاً زبان اسپانیایی میباشد و داشتن مدرک زبان اسپانیایی از الزامات تحصیل در مقطع لیسانس دانشگاه های اسپانیا میباشد. در مقاطع ارشد و دکتری در دانشگاه های اسپانیا امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد که نیاز به داشتن مدرک زبان (مثل آیلتس و یا تافل و ...) دارد؛ البته امکان اخذ پذیرش در برخی از دانشگاه های اسپانیا بدون مدرک زبان هم وجود دارد. شهریه تحصیل در دانشگاه های اسپانیا بسیار پایین، حدود 2 تا 3 هزار یورو در سال میباشد. شهریه دوره دکترا در اسپانیا تقریباً رایگان میباشد.


گرفتن بورس تحصیلی از دانشگاه های اسپانیا در مقطع دکتری نیاز به داشتن رزومه ای قوی دارد ؛ از جمله مواردی که نشان دهنده رزومه قوی متقاضی میباشد، میتوان به مدرک زبان با نمره بالا، داشتن مقالات بین المللی مثل مقالات isi شده، سوابق کار پژوهشی، داشتن مدارک دانشگاهی از دانشگاه های معتبر و هم چنین یا تآلیفاتی مثل کتاب و ... باید اشاره کرد.


برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در اسپانیا، اخذ ویزای سرمایه گذاری اسپانیا از طریق ثبت شرکت و یا خرید ملک، اخذ ویزای تحصیلی دیگر کشورهای اروپایی و کانادا و استرالیا از طریق تماس با شماره تلفن های مؤسسه میتوانید از مشاوره تلفنی کارشناسان مؤسسه بین المللی راد بهره ببرید.