اقامت از طریق سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا کانادا


بسیاری از افراد قصد مهاجرت و اقامت کانادا را دارند، یکی از راههای اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا میباشد. سرمایه گذاری در کانادا و در ایالتهای مختلف کانادا دارای شرایط متفاوتی میباشد. در این نوشتار قصد داریم در مورد سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و شرایط سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا کانادا اطلاعاتی را ارائه نماییم.
متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا را دارند باید بتواند حداقل دویست هزار دلار کانادا از سرمایه شخصی خود در بیزنس مذکور سرمایه گذاری نماید (این نکته را نیز در نظر داشته باشد  از آنجا که کسانیکه امتیاز بالاتری در سیستم امتیاز بندی کسب می کنند می توانند برای این برنامه اقدام نمایند ، سرمایه گذاری حداقل مبلغ تعهدی برای قبولی ایجاد نمیکند)
در این نوع ویزای سرمایه گذاری شخص باید یک بیزیس را در ایالت بریتیش کلمبیا ایجاد نماید. و باید در این سرمایه گذاری طرح تجاری باید کاملا مشخص و معین باشد. در مدت سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا شخص متقاضی میبایستی برای 3 نفر در این کشور ایجاد اشتغال نماید.
لازم به ذکر است که علاوه بر 200 هزار دلار کانادا که شخص باید در نزد دولت کانادا سپرده گذاری نماید. شخص میبایستی سرمایه ای در حدود 600 تا 800 هزار دلار نیز داشته باشد.
مهمترین مسئله در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمیبا مسئله انتخاب نوع بیزینس میباشد، و دیگر این که متقاضی باید اثبات نماید که سابقه مدیریتی بیش از یک سال را دارا میباشد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در ایالتهای مختلف کانادا و سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.