15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

آب و هوای ایالت نیوبرانزویک کانادا


بسیاری از افرادی که قصد مهارت به کانادا را دارند، در مورد ایالتهای مختلف کانادا تحقیقاتی را انجام میدهند. به خصوص در مورد آب و هوای ایالتهای مختلف کانادا بررسی هایی را انجام میدهند. در این مقاله قصد داریم در مورد آب و هوای ایالت نیوبرانزویک اطلاعاتی را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.
ایالت نیوبرانزویک کانادا از ایالتهای شرقی کانادا میباشد که در ساحل اقیانوس قرار دارد. در نتیجه آب و هوای نسبتا متعادل تری در این ایالت وجود دارد. و ایالتی میباشد که تابستان و زمستان مشخصی دارد. به دلیل این که این ایالت یک ایالت ساحلی میباشد، زمستانهای بسیار سرد دیده نمیشود.
از نظر آب و هوایی باید گفت که ایالت نیوبرانزویک جزو ایالتهای چهار فصل محسوب میشود به طوری که دارای تابستانهای نسبتا گرم و زمستانهای نسبتا سرد میباشد . به طور کلی دمای هوا در ماه های مختلف به صورت زیر است.
 دمای هوا بطور متوسط در ماه ژانویه ۹- درجه سانتی گراد، درفصل بهار ۱۰+ درجه سانتی گراد، در فصل تابستان درجه هوا تا ۲۶ + سانتی گراد نیز افزایش می یابد و در پاییز ۷+ درجه سانتی گراد است. این نمودار دمایی نشان میدهد که آب و هوای این ایالت نسبت به ایالتهای شمالی تر بسیار مناسب هست.
برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا و مهاجرت به ایالت نیوبرانزویک کانادا میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاره های رایگان بهره مند شوید.