15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

ثبت شرکت در پرتغال


پرتغال از جمله کشورهایی است که امکان اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار را فراهم میسازد. برای مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری است ، ابتدا آشنایی با ثبت شرکت در پرتغال و مدارک لازم برای ثبت شرکت در پرتغال و انواع شرکت در پرتغال الزامی است؛ افراد خارج از اتحادیه اروپا با ثبت شرکت در پرتغال می توانند اقامت پرتغال را به دست آورند. تحصیل در دانشگاه های پرتغال با هزینه بسیار پایین و مقرون به صرفه امکان پذیر است. شهریه تحصیل در پرتغال بسیار کم است و حتی هزینه زندگی در پرتغال نیز نسبت به دیگر کشورهایی اروپایی پایین تر بوده، به طوری که لیسبون پرتغال ارزان ترین پایتخت اروپا است.


پرتغال یکی از اعضای اتحادیه اروپا و عضو شینگن است که به خصوص در سال های اخیر با بحران بیکاری و رکود عظیمی در کشور خود مواجه بوده و تولید ناخالص داخلی پرتغال بسیار پایین تر از سطح متوسط اتحادیه اروپا است. البته پرتغال برای جذب سرمایه و سرمایه گذران با مشوق های مالی بسیار، تلاش می کند و به عنوان یک مرکز تجارت بین اروپا و امریکا، اقتصادی باز دارد.


انواع اصلی ثبت شرکت در پرتغال
شرکت عمومی(S.A)
شرکت محدود خصوصی(Lda)


در شرکت عمومی، که معمولاً برای کسب و کارهای بزرگ مناسب است، حداقل سرمایه مشارکتی 50 هزار یورو و حداقل تعداد سهامدارن 5 نفر می باشد.


در شرکت محدود خصوصی، که اغلب برای شرکت های متوسط و کوچک مناسب است، حداقل سرمایه مشارکتی 5 هزار یورو است و حداقل تعداد سرپرستان در آن دو نفر است


مدارک لازم برای ثبت شرکت در پرتغال:
نام شرکت
پرکردن فرم ثبت شرکت در پرتغال
اسکن پاسپورت سهامداران و مدیر عامل شرکت
ارائه طرح توجیهی اقتصادی(Business plan)
کپی آخرین مدارک تحصیلی
سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
وکالتنامه


برای به دست آوردن اطلاعات لازم در خصوص تحصیل در پرتغال، کار در پرتغال، سرمایه گذاری در پرتغال و دیگر راه های مهاجرت به پرتغال با مشاورین مؤسسه بین المللی راد تماس بگیرید