کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی

 

کلاس های خصوصی
دانشجویان  با شرکت در کلاس هاس خصوصی می توانند با صرف زمان کم تر، بیشترین بهره را از زمان کلاس و مدرس مربوطه ببرد  و به همین دلیل هم کلاس های خصوصی و تک نفره می توانند نقش بسیار مؤثری در آموزش و یادگیری افراد داشته باشد، هم چنین از دیگر مزایای کلاس های خصوصی امکان برگزاری این کلاس ها در زمان و مکان مطابق میل  دانشجویان است که می تواند در منزل، محل کار و یا هر مکان دیگری که مورد نظر دانشجویان است و هم چنین در هر زمان از شبانه روز برگزار گردد. از این نظر کلاس های خصوصی برای افرادی که در معذوریت زمانی و یا مکانی هستند بسیار مناسب است.
بعلاوه در مواردی که دانشجویان نیاز به یادگیری مطالب ویژه و خاص در زمان های بیشتر و یا کم تر از حالت نرمال داشته باشند شرکت در کلا سهای خصوصی می تواند مؤثرترین روش برای یادگیری هرچه بهتر این افراد باشد.
اساتید و کارشناسان باتجربه ی مؤسسه بین المللی راد با در نظر گرفتن نوین ترین و ویژه ترین متدهای آموزش زبان انگلیسی مدعی آموزش دانشجویان با صحیح ترین روش آموزش زبان و در کم ترین زمان ممکن می باشند.


کلاس های نیمه خصوصی:
شرکت در کلاس های نیمه خصوصی(4 تا 7 نفره) به توصیه مدرسین و کارشناسان زبده در امر آموزش زبان انگلیسی مؤثرترین و کارآمدترین گزینه برای یادگیری زبان انگلیسی است چرا که دانشجویان با حضور در کلاس های نیمه خصوصی علاوه بر نیازها و سئوالات ذهنی خویش با نیازهاو سئوالات دانشجویان هم سطح خود در یک کلاس و در نتیجه با پاسخ استاد  به این سئوالات آشنا شده و سطح بالاتری از معلومات به صورت ناخواسته در ذهن دانشجویان جای می گیرد. روحیه و انرژی جمعی در کلاس های نیمه خصوصی تأثیر به سزایی در یادگیری مطالب داشته و این امکان را برای دانشجویان فراهم می آورد که با برگزاری بحث های آزاد در زمان کلاس و ایجاد ارتباط با یکدیگر و اساتید به بالاتر رفتن سطح یادگیری خویش کمک کنند.
وجود برنامه مدون و دوره ای در کلاس های نیمه خصوصی می تواند با ایجاد نظم و هماهنگی بیشتر در کلاس، انگیزه بسیار بالایی برای داتشجویان در جهت پیش رفتن با جریان کلاس و یادگیری مطالب ایجاد کند؛ در عین حال کلاس های نیمه خصوصی با تعداد افراد کم از آفت کلاس های عمومی با تعداد افراد زیاد(بیشتر از 8 نفر) که معمولاً باعث ایجاد ازدحام و از هم گسیختگی مدیریت کلاس می گردد کاملاَ به دور بوده و این امکان را برای اساتید و مدرسان فراهم می سازد تا با ایجاد شناخت از تک تک دانشجویان و برقرای ارتباط نزدیک تر با آن ها انعطاف بیشتری در چگونگی تعیین سطح ارائه مطالب در کلاس را داشته باشند و بتوانند کنترل و نظارتی کامل بر فعالیت های دانشجویان داشته باشند و از طرفی دیگر دانشجویان نیز فرصت کافی برای بیان سئوالات و نظرات خود و هم چنین شرکت در فعالیت های کلاسی و ایجاد ارتباط مستقل با استاد را خواهند داشت.
بخش آموزش زبان انگلیسی مؤسسه بین المللی راد این امکان را برای دانشجویان فراهم کرده که با یادگیری زبان انگلیسی در دوره هایی با صحیح ترین روش تدریس و ارائه مطالب و هم چنین در کم ترین زمان ممکن به اهداف خویش برسند.