wheretostayinvenice مقالات مهاجرت

ونیز

(ویزای توریستی، اقامت موقت، اقامت دائم) شهر ونیز واقع در کشور ایتالیا طرفداران بسیار زیادی دارد و هر ساله عده زیادی از مردم با دریافت ویزای توریستی به کشور ایتالیا و شهر ونیز سفر میکنند. برای سفر به شهر شما حتما به دریافت ویزای توریستی نیازمندید. در این مطلب اطلاعاتی را در خصوص شهر ونیز در اختیار شما گذاشتیم. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

1567411134l مقالات مهاجرت

دانشگاه وست لندن
تحصیل در لندن و اخذ ویزای تحصیلی این شهر یکی از پرطرفدارترین ویزاهای تحصیلی است که متقاضیان و دانشجویان برای آن اقدام میکنند. شما با اخذ ویزای تحصیلی یا ویزای دانشجویی لندن میتوانید در دانشگاه های این شهر ثبت نام و حضور پیدا کنید. در این مقاله درباره ی تحصیل در لندن و یکی از دانشگاه های خوب این شهر نوشتیم .

-2e16d0bafill-16000x9000 مقالات مهاجرت

 شهر کلن آلمان

کشور آلمان یکی از کشورهایی میباشد که هر ساله توریست های زیادی با اخذ ویزا توریستی آلمان به این کشور سفر میکنند و یا جهت اقامت در کشور آلمان درخواست ویزا میکنند. شما برای دریافت هر نوع ویزایی برای کشور آلمان در مرحله اول باید اطلاعات کافی درباره ی شهر های این کشور داشته باشید. در این مقاله به یکی از شهر های کشور آلمان پرداختیم و اطلاعاتی را در اختیار شما گذاشتیم.

aaFrench-Properties-For-Sale مقالات مهاجرت

مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

اقامت  فرانسه از طریق خرید ملک و مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک در این مقاله مورد نقد و بررسی قرار می دهیم. آیا خرید ملک در فرانسه منجر به کسب اقامت در این کشور می شود؟ شرایط اقامت فرانسه از طریق خرید ملک چه مواردی می باشد؟ آیا جهت خرید ملک در فرانسه نیازبه چه رزومه ای میباشد؟ پاسخ به این سوالات و بسیاری سوالات دیگر در این مقاله داده می شود و اگراطلاعات بیشتری در این باره نیاز دارید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. فرانسه یکی از کشورهای محبوب در بین ایرانیان می باشد که سالیانه تعداد افراد زیادی به دنبال مهاجرت به این کشور به روش های متفاوتی هستند. دریافت اقامت فرانسه از طریق خرید ملک به دلیل قوانین زیادی که در فرانسه وجود دارد،نیاز به بررسی گسترده ای دارد. کشور فرانسه به عنوان یکی از بزرگترین و قدرتمندترین کشورهای اتحادیه اروپا از نظر اقتصادی، نظامی و تولید ناخالص داخلی به شمار می رود. قسمت عمده این اقتصاد پویا مربوط به صنعت گردشگری در فرانسه است. سالیانه بیش از 80 میلیون گردشگر از فرانسه دیدن می کنند، در حالی که جمعیت کشور فرانسه حدود 67 میلیون نفر می باشد وهمچنین موقعیت جغرافیایی فرانسه که در غرب قاره اروپا قرار دارد و به دلیل تمامی نکات بیان شده و زیبایی منحصر به فرد فرانسه، این کشور همواره جز مقاصد محبوب جهت مهاجرت ایرانی ها بوده است. کسب اقامت فرانسه از طریق خرید ملک زیر مجموعه روش سرمایه گذاری در فرانسه قرار می گیرد. شما به عنوان یک خارجی اجازه خرید ملک در فرانسه را دارید و میتوانید از این طریق اول یک اقامت یک ساله وسپس اقامت یک ساله را تمدید کنید.

طبق قانون اگر شخص نشان دهد که مالک ملکی است که به ازای خود او و هر عضو خانواده 14 متر مربع متراژ دارد و همچنین دارای تمکن مالی خوبی است این اقامت یکساله را بدست بیاورد. اشخاص جهت خرید ملک در فرانسه باید به سن قانونی 18 سال رسیده باشند. از نظر ارزش ملک محدودیتی وجود ندارد. البته املاک در فرانسه با توجه به موقعیت ملک به صورت میانگین از حدود 100 هزار یورو تا 350 هزار یورو کاملا متغیر می باشند. با تمام توضیحات درباره خرید ملک در فرانسه باید گفت قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر حدود 10 هزار یورو و در خارج از شهر 7 هزار یورو می باشد

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک و همچنین پروسه خرید ملک در این کشور یک فرایند پر پیچ و خم حقوقی محسوب می شود. با توجه به نکات و مواردی که در بخش های بالا بیان شد، سالیانه بسیاری از افراد به دنبال خرید ملک در فرانسه هستند. عدم آشنایی این اشخاص به قوانین در کشور فرانسه زمینه را برای سوء استفاده بسیاری از افراد سود جو فراهم می کنند. بنابراین همواره توصیه می شود از طریق یک وکیل مجرب که به پروسه خرید و فروش املاک در فرانسه و همچنین پروسه مهاجرتی آشنا باشد مبادرت به همکاری فرمایید. خرید ملک در فرانسه برای افراد خارجی نیز در صورتی که ملک مورد نظر از نظر قانونی مشکلی نداشته باشد ، هیچ منع قانونی ندارد.

به طور کلی بازار ملک فرانسه در یک روند شیب دار افزایشی قرار گرفته است و این روند طی دو سال گذشته ادامه داشته است. با توجه به نوع مسکن و موقعیت آن، قیمت ها 8% افزایش داشته اند. گفته می شود که بسیاری از مردم فرانسه ترجیح می دهند تا به جای خرید، ملکی را اجاره کنند، زیرا قیمت مسکن افزایش یافته است و در پاریس قیمت هر متر مربع در چند سال گذشته به 8000 یورو رسیده است.

از لحاظ سرمایه گذاری بلند مدت، خرید ملک در فرانسه جزو سرمایه گذاریهای مناسب محصوب می شود. بازار ملک فرانسه در طول تاریخ ثابت کرده که در دوره های موقت نزول، به اندازه کافی پایدار است. همچنین بازار ملک در فرانسه یکی از منظم ترین بازارها در جهان به شمار می رود. بنابراین به طور کلی، چشم انداز سرمایه گذاری در املاک در فرانسه به نظر مثبت می رسد. خرید ملک در فرانسه حدودا 3 ماه طول می کشد و در صورتی که به تامین مالی نیاز داشته باشید، ممکن است این زمان طولانی تر شود.

برای اطلاعات تکمیلی تر در باره شرایط خرید ملک وشرایط اخذ اقامت از طریق خرید ملک در فرانسه به بقیه این مطالب در سایت موسسه راد مراجعه فرمایید.

 

 

 

 

 

زیر مجموعه ها