مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

اقامت  فرانسه از طریق خرید ملک و مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک در این مقاله مورد نقد و بررسی قرار می دهیم. آیا خرید ملک در فرانسه منجر به کسب اقامت در این کشور می شود؟ شرایط اقامت فرانسه از طریق خرید ملک چه مواردی می باشد؟ آیا جهت خرید ملک در فرانسه نیازبه چه رزومه ای میباشد؟ پاسخ به این سوالات و بسیاری سوالات دیگر در این مقاله داده می شود و اگراطلاعات بیشتری در این باره نیاز دارید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. فرانسه یکی از کشورهای محبوب در بین ایرانیان می باشد که سالیانه تعداد افراد زیادی به دنبال مهاجرت به این کشور به روش های متفاوتی هستند. دریافت اقامت فرانسه از طریق خرید ملک به دلیل قوانین زیادی که در فرانسه وجود دارد،نیاز به بررسی گسترده ای دارد. کشور فرانسه به عنوان یکی از بزرگترین و قدرتمندترین کشورهای اتحادیه اروپا از نظر اقتصادی، نظامی و تولید ناخالص داخلی به شمار می رود. قسمت عمده این اقتصاد پویا مربوط به صنعت گردشگری در فرانسه است. سالیانه بیش از 80 میلیون گردشگر از فرانسه دیدن می کنند، در حالی که جمعیت کشور فرانسه حدود 67 میلیون نفر می باشد وهمچنین موقعیت جغرافیایی فرانسه که در غرب قاره اروپا قرار دارد و به دلیل تمامی نکات بیان شده و زیبایی منحصر به فرد فرانسه، این کشور همواره جز مقاصد محبوب جهت مهاجرت ایرانی ها بوده است. کسب اقامت فرانسه از طریق خرید ملک زیر مجموعه روش سرمایه گذاری در فرانسه قرار می گیرد. شما به عنوان یک خارجی اجازه خرید ملک در فرانسه را دارید و میتوانید از این طریق اول یک اقامت یک ساله وسپس اقامت یک ساله را تمدید کنید.

طبق قانون اگر شخص نشان دهد که مالک ملکی است که به ازای خود او و هر عضو خانواده 14 متر مربع متراژ دارد و همچنین دارای تمکن مالی خوبی است این اقامت یکساله را بدست بیاورد. اشخاص جهت خرید ملک در فرانسه باید به سن قانونی 18 سال رسیده باشند. از نظر ارزش ملک محدودیتی وجود ندارد. البته املاک در فرانسه با توجه به موقعیت ملک به صورت میانگین از حدود 100 هزار یورو تا 350 هزار یورو کاملا متغیر می باشند. با تمام توضیحات درباره خرید ملک در فرانسه باید گفت قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر حدود 10 هزار یورو و در خارج از شهر 7 هزار یورو می باشد

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک و همچنین پروسه خرید ملک در این کشور یک فرایند پر پیچ و خم حقوقی محسوب می شود. با توجه به نکات و مواردی که در بخش های بالا بیان شد، سالیانه بسیاری از افراد به دنبال خرید ملک در فرانسه هستند. عدم آشنایی این اشخاص به قوانین در کشور فرانسه زمینه را برای سوء استفاده بسیاری از افراد سود جو فراهم می کنند. بنابراین همواره توصیه می شود از طریق یک وکیل مجرب که به پروسه خرید و فروش املاک در فرانسه و همچنین پروسه مهاجرتی آشنا باشد مبادرت به همکاری فرمایید. خرید ملک در فرانسه برای افراد خارجی نیز در صورتی که ملک مورد نظر از نظر قانونی مشکلی نداشته باشد ، هیچ منع قانونی ندارد.

به طور کلی بازار ملک فرانسه در یک روند شیب دار افزایشی قرار گرفته است و این روند طی دو سال گذشته ادامه داشته است. با توجه به نوع مسکن و موقعیت آن، قیمت ها 8% افزایش داشته اند. گفته می شود که بسیاری از مردم فرانسه ترجیح می دهند تا به جای خرید، ملکی را اجاره کنند، زیرا قیمت مسکن افزایش یافته است و در پاریس قیمت هر متر مربع در چند سال گذشته به 8000 یورو رسیده است.

از لحاظ سرمایه گذاری بلند مدت، خرید ملک در فرانسه جزو سرمایه گذاریهای مناسب محصوب می شود. بازار ملک فرانسه در طول تاریخ ثابت کرده که در دوره های موقت نزول، به اندازه کافی پایدار است. همچنین بازار ملک در فرانسه یکی از منظم ترین بازارها در جهان به شمار می رود. بنابراین به طور کلی، چشم انداز سرمایه گذاری در املاک در فرانسه به نظر مثبت می رسد. خرید ملک در فرانسه حدودا 3 ماه طول می کشد و در صورتی که به تامین مالی نیاز داشته باشید، ممکن است این زمان طولانی تر شود.

برای اطلاعات تکمیلی تر در باره شرایط خرید ملک وشرایط اخذ اقامت از طریق خرید ملک در فرانسه به بقیه این مطالب در سایت موسسه راد مراجعه فرمایید.

 

 

 

 

 

دانشگاه ییل آمریکا

دانشگاه ییل یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی در نیوهاون است که این موسسه در سال 1701 با عنوان دانشکده تحقیقاتی تأسیس شد و به عنوان سومین موسسه قدیمی آموزش عالی در ایالات متحده و یکی از 9 کالج استعماری است که قبل از انقلاب آمریکا منصوب شده است. بسیاری از سیاستمداران و روسایجمهور آمریکا از جمله: هیلاری کلینتون، جان کری، بیل کلینتون و جرج بوش از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. پس از سال 1890 ، با گسترش سریع محوطه دانشگاه و تحقیقات علمی گسترده تر، جمعیت دانشکده و دانشجویان ییل افزایش یافت. محوطه دانشگاه مرکزی ییل در مرکز شهر نیوهون 260 هکتار (1.1 کیلومتر مربع) مساحت داردو بسیاری از امکانات از جمله زمین گلف، ساختمان بهداشتی درمانی، و فضای مربوط به امر ازمایشگاهی را در خود جای داده است. ییل یکی از قدیمی ترین و برجسته ترین دانشگاه های آمریکاست که همواهر دانشجویان بسیاریرا به خود جذب می کند و در حال حاضر بیش از 5 هزار دانشجو در مقطع کارشناسی، بیش از 6 هزار دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و نیمی از دانشجویان مقطع لیسانس دانشگاه ییل را زنان تشکیل می دهند. کتابخانه دانشگاه ییل ، ​​که بیش از 15 میلیون جلد کتاب را در خود جای داده است ، سومین کتابخانه دانشگاهی بزرگ در ایالات متحده است. همچنین کتابخانه اصلی ، کتابخانه یادبود استرلینگ ، دارای حدود 4 میلیون جلد کتاب می باشد. بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهان QS در سال 2020 دانشگاه ییل در رتبه 17 دنیا و 9 آمریکا قرار داده شده است و همچنین موسسه تایمز نیز این دانشگاه را در رده ی هشتم رتبه بندی کرده است.

 

دانشکده های دانشگاه ییل

دانشکده حقوق

دانشکده مدیریت

دانشکده سلامت عمومی

دانشکده موسیقی

دانشکده دارو

دانشکده محیط زیست و جنگل داری

دانشکده مهندسی و علوم کاربردی

دانشکده الهیات

دانشکده هنر

دانشکده پرستاری

 

مدارک مورد نیاز اخذ پذیرش مقطع کارشناسی از دانشگاه ییل

پرداخت 80 دلارهزینه اپلیکیشن

مدارک پایان تحصیلات دبیرستان

ارائه رزومه

ریز نمرات

ارائه مدرک زبان مورد نیاز دانشگاه

 

مدارک مورد نیاز اخذ پذیرش مقطع کارشناسی ارشداز دانشگاه ییل

تکمیل فرم اپلیکیشن

ارائه مدارک کارشناسی

ارائه ریز نمرات

ارائه رزومه

توصیه نامه

مدرک زبان

 

هزینه تحصیل در دانشگاه ییل

دانشگاه ییل یکی از گرانترین دانشگاه های دنیا برای تحصیل می باشد و هزینه های تحصیل در این دانشگاه بسیار زیاد است و به صورت تقریبی هزیه تحصیل در این دانشگاه از حدود 50 هزار دلار در سال شروع می وشد که بسته به رشته و مقطع تحصیلی مورد نظر این هزینه متغیر می باشد. مشهورترین دانشکده دانشگاه ییل دانشکده حقوق این دانشگاه است که نه تنها در آمریکا بلکه بهترین دانشگاه حقوق دنیا نیز محسوب می شود. همچنین دانشکده هنر و معماری این دانشگاه نی بسیار مطرح می باشد و معماران بزرگی از جمله نورمن فاستر از فارغ التحصیلان این دانشگاه می باشند. از آنجایی که تعداد بسیار زیادی از افراد رویای مهاجرت و تحصیل در دانشگاه های آمریکا را در سر دارند این دانشگاه برای افرادی که به دنبال تحصیل در دانشگاه های مطرح هستند و همچنین توانایی تامین هزینه های این دانشگاه را دارند گزینه ی بسیار مناسبی می باشد، اما راه های دیگری به جز اخذ پذیرش تحصیلی از جمله مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق اخذ ویزای ازدواج، مهاجرت از طریق اخذ ویزای سرمایه گذاری برای مهاجرت به آمریکا وجود دارد.

با توجه به سختگیری های قانون مهاجرت به آمریکا در سالهای اخیر اگر به دنبال مهاجرت به آمریکا از طریق یکی از روش های عنوان شده هستید پیشنهاد می شود پیش از اقدام جهت اخذ اطلاعات دقیق تر و انتخاب راهی مطمئن با توجه به شرایط خود با شماره های موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین متخصص در امر مهاجرت بهره مند شوید.

 

دانشگاه لوند سوئد


دانشگاه لوند یک دانشگاه دولتی در سوئد و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های شمال اروپا است و این دانشگاه در شهر لوند در استان اسکانیا ، سوئد واقع شده است.

دانشگاه لوند دارای 9 دانشکده است که شامل پردیس های متفاوت در شهرهای مالمو و هلسینگبورگ است و در حال حاضر 40،000 دانشجو در 270 رشته ی مختلف در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. دانشگاه لوند به طور مداوم در میان 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. در اوایل قرن بیستم ، این جمعیت دانشجویی  این دانشگاه حدود هزار نفر بود كه عمدتاً متشكل از دانش آموزان طبقه بالا برای آموزش كارمندان دولت ، وكلا و پزشكان بود. در سالهای اخیر ، دانشگاه لوند در میان متقاضیان موسسات آموزش عالی سوئد ، چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی بسیار محبوب بوده است. اولین زنی که در لوند تحصیل کرد هیلدگارد بورک بود که قبلاً در اوپسالا تحصیل کرده بود و اولین زن سوئدی بود که مدرک دانشگاهی دریافت کرد. امکانات دانشگاه عمدتا در شهر کوچک لوند در اسکانیا واقع شده است ، حدود 15 کیلومتری مرکز مالمو و 50 کیلومتری کپنهاگ و جمعیت زیاد دانشجویی و کارکنان این دانشگاه بر شهر تأثیر می گذارد و در واقع آن را به یک شهر دانشگاهی تبدیل می کند. دانشگاه لوند دارای یک پردیس ماهواره ای در نزدیکی مالمو ، سومین شهر بزرگ سوئد است و سه آکادمی دانشکده هنرهای زیبا و نمایشی: آکادمی هنری مالمو ، آکادمی موسیقی مالمو و آکادمی تئاتر مالمو ، همگی در مالمو واقع شده اند. کتابخانه دانشگاه لوند در سال 1668 همزمان با دانشگاه تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین کتابخانه های سوئد است. دانشگاه لوند به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاههای تحقیقاتی اسکاندیناوی شناخته شده است واز نظر مقالات علمی ارائه شده برای چاپ در مجلات معتبر، در بین برتر اتحادیه اروپا قرار دارد. این دانشگاه در بسیاری از زمینه های تحقیقاتی مهم بین المللی مانند فناوری نانو ، تغییرات آب و هوا و زیست شناسی سلول های بنیادی فعال است.

 

دانشکده های دانشگاه لوند

دانشکده اقتصاد و مدیریت

دانشکده حقوق

دانشکده علوم اجتماعی

دانشکده هنرهای زیبا و نمایشی

دانشکده فنی و مهندسی

دانشکده علوم

دانشکده پزشکی

دانشکده علوم انسانی و الهیات

دانشگاه لوند از مشهورترین موسسات آموزش عالی در کشورهای اسکاندیناوی است و معمولاً در میان 100 موسسه برتر جهان قرار می گیرد. لوند در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS درسالهای 2014/2015 در رتبه 67 جهان قرار گرفت و در رتبه بندی لیدن برای سال 2017 ، دانشگاه لوند در رتبه 84 جهان قرار گرفت. این دانشگاه محبوب ترین دانشگاه سوئد برای متقاضیان بین المللی است و توسط Times Higher در سال 2021 به عنوان چهلمین دانشگاه بین المللی در جهان معرفی شد.

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش از دانشگاه لوند

مدارک ئ ریز نمرات مقاطع پیشین تحصیلی

رزومه

انگیزه نامه

ارائه مدرک زبان با حداقل نمره 6.5

کشور سوئد همانند سایر کشورهای حوزه ی اسکاندیناوی همچون دانمارک و نروژ از رفاه اجتماعی بسیار بالایی برخوردار است و استانداردهای زندگی دراین کشور به میزانی ست که همه ساله تعداد بسیار زیادی از افرادی که به دنبال مهاجرت هستند این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب میکنند چرا که امکان تحصیل در دانشگاه های معتبر و شناخته شده این کشور،امکان اخذ ویزای کاری و یا اخذ ویزای ازدواج در این کشور وجود دارد و کافیست افراد متقاضی پیش از اقدام با توجه به شرایط مالی،خانوادگی،میزان تحصیلات و ... بهترین و کم ریسک ترین راه را انتخاب نمایند.

در انتها پیشنهاد می شود برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص مهاجرت به کشور سوئد، آشنایی با دانشگاه های این کشور، نحوه یاخذ ویزای کاری و ازدواج و .. با موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین متخصص در این زمینه بهره مند شوید.

 

 

دانشگاه گرونینگن هلند

دانشگاه گرونینگن یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در شهر گرونینگن در هلند است. این دانشگاه در سال 1614 تاسیس شد و دومین دانشگاه قدیمی هلند است. در سال 2014 ، این دانشگاه  400 مین سالگرد خود را جشن گرفت. در حال حاضر ، دانشگاه گرونینگن طبق جدول رتبه بندی بین المللی در بین 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارد و در آوریل 2013 ، طبق نتایج بارومتر دانشجویی بین المللی ، دانشگاه گرونینگن ، برای سومین بار متوالی ، به عنوان بهترین دانشگاه هلند انتخاب شد. دانشگاه گرونینگن دارای یازده دانشکده ، 9 مدرسه تحصیلات تکمیلی ، 27 مرکز تحقیقاتی و موسسه و بیش از 175 برنامه آموزشی متفاوت است. از فارغ التحصیلان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه می توان به یوهان برنولی ، آلتا جیکوبز ، چهار برنده جایزه نوبل ، 9 برنده جایزه اسپینوزا ، یک برنده جایزه استوین ، سلطنت ، چندین شهردار ، اولین رئیس بانک مرکزی اروپا و دبیرکل ناتو اشاره کرد. دانشگاه گرونینگن در دهه های اول قرن بیستم با سرعت زیادی پیشرفت کرد  و تعداد دانشکده ها و دوره ها به طور پیوسته رشد می کردند و همینطور تعداد دانشجویان رشد چشمگیری داشت. در واقع هنگامی که دانشگاه  300 مین سال خود را در سال 1914 جشن میگرفت 611 دانشجو در این دانشگاه ثبت نام کرده بودند. این تعداد در سال 1924 به 1000 دانشجو رسیده بود. در حال حاضر حدود 32700 دانشجو در دانشگاه گرونینگن ثبت نام کرده اند که تعداد دانشجویان خارجی  به طور مداوم در حال رشد است و در سال های اخیر تعداد دانشجویان و محققان آلمانی این دانشگاه به شدت رشد کرده است. همچنین این دانشگاه در مارس 2015 ، توافق نامه ای با دانشگاه کشاورزی چین برای ایجاد پردیس در شهر یانتای چین امضا کرد و این امر باعث می شد دانشگاه گرونینگن اولین دانشگاه هلندی باشد که پردیس خود را در چین افتتاح می کند اما این پروژه در ژانویه 2018 به دلیل عدم پشتیبانی کافی از پروژه کنسل شد. این دانشگاه ، در حال حاضر حدود 33500 دانشجو دارد که از دوره کارشناسی تا دانشجویان دکترا در برنامه های مختلف ثبت نام کرده اند و از این تعداد 9100 نفر را دانشجویان بین المللی تشکیل داده اند. همچنین در حال حاضراین دانشگاه 6100 نفر هیات علمی دارد.

45 دوره کارشناسی در این دانشگاه ارائه می شود که35 برنامه کارشناسی آن به زبان انگلیسی تدریس می شود و 120 برنامه کارشناسی ارشد در این دانشگاه تدریس می شود که از این تعداد 90 برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شوند. دانشگاه گرونینگن در زمینه های اکولوژی ، علوم مواد ، شیمی و نجوم در بین 3 دانشگاه تحقیقاتی برتر اروپا قرار دارد و سایر گروه های تحقیقاتی مطرح این دانشگاه در علوم نانو ، فیزیک ، زیست شناسی مولکولی ، میکروبیولوژی ، علوم پزشکی ، علوم اعصاب ، جامعه شناسی ، فلسفه ، الهیات ، باستان شناسی و هنرها هستند. دانشگاه گرونینگن در یازده دانشکده سازمان یافته است که برنامه ها و دوره هایی را در زمینه های علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، حقوق ، اقتصاد و تجارت ، علوم فضایی ، علوم زیستی و علوم طبیعی و فناوری ارائه می دهند.

 

دانشکده های دانشگاه گرونینگن

دانشکده اقتصاد و تجارت

دانشکده علوم اجتماعی و رفتاری

دانشکده هنر

دانشکده فلسفه

دانشکده علوم و مهندسی

دانشکده حقوق

دانشکده علوم پزشکی

دانشکده الهیات

دانشکده علوم فضایی

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش

پرداخت application fee

ارائه مدارک مقاطع تحصیلی پیشین

ارائه رزومه

انگیزه نامه

توصیه نامه

مدرک زبان با حداقل نمره مورد نیاز دانشگاه

اقتصاد در حال رشد،دانشگاه های معتبر و استانداردهای بالای زندگی سبب می شود تا افراد زیادی به دنبال راهی برای مهاجرت به این کشور باشند که مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق پناهندگی و ... تعدادی از این راه ها می باشند.

بهتر است پیش از اقدام برای انتخاب کم ریسک ترین روش با توجه به شرایط خود با افراد متخصص در زمینه ی مهاجرت مشاوره ی لازم را انجام دهید از این رو پیشنهاد می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهرهمند شوید.

 

زیر مجموعه ها