part-time-jobs مقالات مهاجرت

 

کار در حین تحصیل در آلمان

در این مطلب قصد داریم بپردازیم به کار دانشجویان در هنگام تحصیل در کشور آلمان و همچنین شرایط موجود در کشور آلمان برای دانشجویان اتحادیه اروپا و خارج از اتحادیه اروپا و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه همراه ما باشید.

maxbbbbresdefault مقالات مهاجرت

 

دانشگاه های برتر کشور سوئد

در این مقاله میپردازیم به مزایای تحصیل در سوئد و معرفی دانشگاه های برتر کشور سوئد و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار میدهیم. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

Study_Abroad_Philippines مقالات مهاجرت

 

بهترین شهرهای دانشجویی کشور ایتالیا

در این مطلب قصد داریم بپردازیم به معرفی بهترین شهر های دانشجویی کشور ایتالیا و مزایای تحصیل در ایتالیا و اطلاعاتی را در اختیارشما قرار دهیم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

carfinance-1024x454 مقالات مهاجرت

 

برای درخواست پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور به چه مدارکی نیاز دارید؟

شرایط پذیرش برای مدرک کارشناسی ارشد در خارج از کشور می تواند از برنامه ای به برنامه دیگر متفاوت باشد، اما خوشبختانه شباهت های زیادی نیز وجود دارد، چه بخواهید در ایالات متحده آمریکا، چین، آلمان یا هر جای دیگر در سراسر جهان تحصیل کنید. هدف از دریافت هزینه درخواست، عکس‌ها و کپی‌های شناسه کاملاً واضح است. دانشگاه باید بتواند شما را بشناسد و درخواست شما را بپذیرد. با این حال، سایر الزامات رایج ممکن است تعیین کند که آیا شما در برنامه تحصیلی که برای آن درخواست می دهید، جایی خواهید داشت یا خیر.

زیر مجموعه ها