why-should-you-study-in-canada مقالات مهاجرت

همه آنچه که باید در مورد دوره های کارشناسی در کانادا بدانید

تحصیل در کانادا هرگز به این اندازه محبوب نبوده است. این دانشگاه ها در سطح جهانی شهرت دارند و در مقاطع تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در کانادا دارای رتبه بالایی هستند. فرصت‌های بعد از برنامه‌ها، چه آموزشی و چه از نظر شغلی، عملاً بی‌پایان است. قوانین ویزا برای دانشجویان، اقامت مجدد و حتی اقامت دائم برای حداقل ماندن بسیار آزاد است. اگر به تازگی مدرسه را به پایان رسانده اید، و مشتاقانه منتظر مهاجرت به کانادا برای تحصیلات بیشتر هستید، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد گزینه های خود برای دوره های کارشناسی در کانادا بدانید وجود دارد.

what-to-know-about-life-in-canada-as-a-student-scotiabank-1200-x-800 مقالات مهاجرت

شهر های پایدار برای دانشجویان بین المللی

طبق تحقیقات سازمان ملل متحد، بیش از نیمی از جمعیت جهان در شهرها زندگی می کنند. این بدان معناست که اکنون حدود 3.8 میلیارد نفر فضاهای شهری را اشغال کرده اند. علاوه بر این، انتظار می‌رود این رقم تا سال 2050 به حدود هشت میلیارد نفر برسد. این تغییر جمعیتی عظیم فشار قابل توجهی بر محیط طبیعی وارد می‌کند و کارشناسان خواستار تغییر اساسی در نحوه طراحی و حفظ شهرها شده‌اند. خوشبختانه، نوآوران و دولت‌ها در هر قاره در حال ساختن برای آینده هستند. بنابراین، این شهرهای جدید چگونه خواهند بود؟  بیایید با نگاهی به شهرهای برتر پایدار برای دانشجویان بین المللی دریابیم.

439205587 مقالات مهاجرت

سوالاتی که باید قبل از برنامه ریزی برای تحصیل در خارج از کشور از خود بپرسید

تحصیل در خارج از کشور یک تغییر بزرگ برای یک دانشجو است. آمادگی ها و افکار زیادی برای تصمیم گیری وجود دارد. اگر شما فردی هستید که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارید، در اینجا چند سوال وجود دارد که باید از خود بپرسید، و در مورد برخی از تردیدهای اساسی که ممکن است در سفر شما به خارج از کشور تعیین کننده باشد، روشن شوید.

555 مقالات مهاجرت

بهترین مشاغل پاره وقت برای دانشجویان بین المللی

هنگامی که در خارج از کشور تحصیل می کنید، ممکن است متوجه شوید که یک شغل پاره وقت واقعا می تواند به پرداخت چند قبض اضافی یا تامین هزینه فعالیت های اوقات فراغت و سفرهایی که در غیر این صورت خارج از بودجه شما بود کمک کند. اگر در حین تحصیل در خارج از کشور به کار فکر می کردید، تنها نیستید - بسیاری از دانشجویان بین المللی در طول تحصیل به دنبال کار هستند. هنگام جستجوی یک شغل مناسب، مهم است که چندین چیز را در نظر بگیرید، مانند قوانین کشور محل تحصیل خود، و اینکه آیا محدودیتی برای تعداد ساعات کار با توجه به نوع ویزای خود، در صورت وجود، وجود دارد یا خیر.

زیر مجموعه ها