مشاوره رایگان

 

در سالهای اخیر مهاجرت به کشورهای گوناگون با مقاصد متفاوت (مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت کاری، مهاجرت سرمایه گذاری و ....) نیازمند بررسی ویژه است. از این رو اهمیت مشاوره  کارآمد و تخصصی امری بدیهی میباشد.

چرا ما نیاز به مشاوره تخصصی برای مهاجرت داریم :

1- با در نظر گرفتن این که راه های مختلفی چون مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت سرمایه گذاری و ... برای مهاجرت به کشورهای گوناگون وجود دارد و با توجه به تعدد کشورهای پذیرنده، انتخاب کشور و روش مناسب برای مهاجرت به آن کشور نیاز به اطلاعات جامع و تخصصی دارد.

2- شرایط هر شخص ( میزان تحصیلات، تجربه کاری،وضعیت خانوادگی،وضعیت اقتصادی و ... ) منحصر به فرد و متفاوت از اشخاص دیگر است و نمیتوان نسخه ای واحد برای مهاجرت اشخاص گوناگون به کشورهای مقاصد آنان در نظر گرفت.

3- شرایط پذیرش مهاجر در زمینه های مختلف در کشورهای مهاجر پذیر همواره در حال تغییر و تحول است، بنابراین دارا بودن اطلاعات دقیق و به روز از شرایط و قوانین مهاجرت به کشورها امری الزامی میباشد.

4- با توجه به وجود راه های غیر قانونی و توام با ریسک و خطر برای مهاجرت چون اقدام برای خروج غیر قانونی به منظور پناهندگی در کشورهای مختلف و هم چنین وجود افراد سودجویی که ممکن است با ارائه پیشنهاداتی به ظاهر فریبنده ولی پرخطر و نافرجام قصد فریب متقاضیان مهاجرت را داشته باشند، نیاز به آگاهی از روشهای قانونی مهاجرت و اطلاع از عواقب مهاجرت های غیر قانونی بیش از پیش ضروری میباشد.

با توجه به مطالب یاد شده بدیهی است که مهاجرت به یک کشور از روشهای مختلف نیازمند داشتن اطلاعات جامع،دقیق و به روز است.

موسسه بین المللی راد با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشورهای گوناگون را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رومشاورین موسسه بین المللی راد با ارائه مشاوره تلفنی رایگان و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری شما را در رسیدن به اهدافتان یاری مینمایند. برای مشاوره رایگان میتوانید با شماره تماس های موسسه و در ساعات اداری تعیین شده تماس حاصل بفرمایید تا از مشاوره مشاورین موسسه راد استفاده بفرمایید.