لیست مشاغل مورد نیاز سوئیس و کاریابی در سوئیس


شرایط پیدا کردن کار در سوئیس و مهاجرت کاری به سوئیس شاید از مسائلی باشد که در صدد یافتن پاسخ به آن باشد؛ همه می دانیم که پیدا کردن کار در سوئیس و مهاجرت کاری به سوئیس شاید از بهترین گزینه های مهاجرتی باشد؛ سوئیس از ثروتمند ترین کشورهای جهان است؛ نرخ بیکاری

و جرم و جنایت در سوئیس آمار بسیار پایینی دارد؛ اقتصاد این کشور با ثبات و میزان امنیت در آن بالا میباشد؛ نرخ در آمد سوئیسس ها بالاترین در جهان میباشد. شهروندان سوئیس از شرایط کاری عادلانه، با حقوق و امنیت شغلی کافی با میزان تعطیلی مناسب برخوردار میباشند.

تحصیل در دانشگاه ها و یا مدراس سویئس میتواند آینده شغلی و زندگی فرد را در این کشور زیبا تأمین کند. سوئیس یکی از شفاف ترین و رقابتی ترین فضاهای کسب و کار را دارد. بیشتر شرکت های فعال در سوئیس شرکت های متوسط و کوچک باکم تر از 250 نفر کارمند میباشند.

مشاغل در سوئیس
امور حسابداری و رشته های IT و فنی و مهندسی در سوئییس و دیگر کشورهای پیشرفته جهان فراوانی بیشتری دارد. سوئیس کشوی کاملاً صنعتی است و بخش های فناوری، میکروبیوتکنولوژی و هم چنین بخش های مالی در آن بسیار پیشرفته میباشد.  کار در سوئیس و اخذ ویزای کاری سوئیس در مرحله اول نیاز به این دارد که شما یک دعوت نامه کاری از طرف یک کارفرما در سوئیس داشته باشید.

پیدا کردن کار در سوئیس
برای پیدا کردن کار در سوئیس میتوانید از طریق وب سایت های شغلی و مشاغل دولتی در سوئیس از جمله   Jobscout 24، Jobsuchmaschine، JobUp، Jobwinner، Monster، Seasonworkers  و یا آژانس های استخدام و کاریابی در سوئیس، روزنامه های سوئیسی، سامان های شبکه ای( از جمله باشگاه بین المللی آمریکا از ژنو، سازمان تجارت زنان در ژنو، مدیران بین المللی، انجمن حرفه ای زنان، شبکه کسب و کار ایرلندی و کسب و کار و حرفه ای زن (BPW)) اقدام کنید.

کار دانشجویی در سوئیس
دانشجویان با تحصیل در دانشگاه های سوئیس اجازه کار پاره وقت در ساعات 10، 20و یا 30 ساعت در هفته را بسته به مقطع تحصیل خود دارند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تصحیل در سوئیس، کار در سوئیس، سرمایه گذاری در سوئیس و یا دیگر راه های مهاجرت به سوئیس میتوانید با مشاورین ما در مؤسسه بین المللی راد تماس بگیرید.