اخذ وقت از سفارت سوئيس/نحوه گرفتن وقت از سفارت از سوئيس

 

همانطور که ميدانيد ويزا مدرکي هست که به اشخاص اجازه ي ورود به کشور مقصد را ميدهد. گاهي دو کشور طبق قراردادي که باهم داشته اند موظفند اتباع يکديگر را بدون نياز به ويزا بپذيرند، مانند ايران و ترکيه. اما در موارد ديگر هر شخص براي ورود به يک کشور جديد نياز به دريافت ويزا دارد که اين مدرک ضميمه ي گذرنامه شده و نشان ميدهد که ورود اين شخص به خاک کشور به هدف خاصي بلامانع است.

سوئيس نيز از جمله کشورهايي است که اتباع ايراني براي ورود به آن نياز به دريافت ويزا دارند که البته دريافت ويزا خود مستلزم تعيين وقت قبلي از سفارت، ارائه مدارک مورد نياز و ... است. در ادامه جزئيات چگونگي تعيين وقت سفارت سوئيس بيان خواهد شد.
تعيين وقت قبلي سفارت سوئيس به دو صورت آنلاين و حضوري امکانپذير است.
تعيين وقت آنلاين: متقاضيان ميتوانند با مراجعه به سيستم تعيين وقت آنلاين سفارت و با ارائه ي مدارک به صورت آنلاين نسبت به تعيين وقت اقدام نمايند. در هنگام تعيين وقت توجه به نکات زير الزامي ميباشد.
نهايت دقت خود را در هنگام تکميل نمودن فرم بکار بگيريد تا از ورود شما ممانعت به عمل نيايد. به هيچ عنوان اقدام به دريافت چند وقت به صورت همزمان نفرماييد، چراکه اين امر موجب ميشود تا به مدت طولاني اجازه تعيين وقت قبلي را از دست بدهيد. توجه داشته باشيد که تنها خود شخص متقاضي نسبت به صحيح بودن مدارک ارائه شده مسئول است.
تعيين وقت حضوري: براي دريافت وقت قبلي از سفارت سوئيس به صورت حضوري ميتوانيد از يکشنبه تا پنجشنبه به جز روزهاي تعطيل بين ساعات 8 تا 11.30 به آدرس الهيه، خيابان بوستان، خيابان شريفي منش، کوچه ياسمن، پلاک 13 در تهران مراجعه بفرماييد و بهتر آنکه قبلا با شماره تماس هاي سفارت جهت هماهنگي تماس بگيريد.
براي دريافت اطلاعات بيشتر در اين زمينه ميتوانيد با مشاورين ما در موسسه بين المللي راد تماس گرفته و از مشاوره رايگان بهره ببريد.