جاذبه های گردشگری و توریستی سوئیس

سوئیس از زیباترین وا من ترین کشورهای جهان است؛ مهاجرت به سوئیس با گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئیس و برای تحصل در سوئیس و یا برای تحصیل در مدارس سوئیس، با سرمایه گذاری و یا کار در سوئیس صورت میگیرد. هم چنین سوئیس از ثروتمند ترین و مرفه ترین

کشورهای جهان است. سوئیس زادگاه تفریحات زمستانی است. جنگل های آلپ، دریاچه های زیبا، مراتع سرسبز و معماری خیره کننده سوئیس را از دیگر کشورهای جهان متمایز میکند.


آپنزل:
این کانتون یک از بهترین مناطق توریستی و طبیعت گردی در سوئیس است و بهترین مکان چشم اندازهای روستایی است که با کوه های آلپ احاطه شده است. این مکان بهترین منطقه برای پیاده روی و یا سوار شدن بر ماشین های کابلی برای سفر به قله های بلند است. ساختمان های قدیمی با نماهای رنگی که کافه و نانوایی و شیرین پزی هستند از زیبایی های دیگر این کانتون است. آپنزل به انواع پنیرهایش نیز شهرت  دارد.


دریاچه لوسرن:
لوسرن شهری در سوئیس است که به دلیل میادین سنتی، بناهای تاریخی، نماهای رنگی و خیابانهای باریک آن معروف است. پل های قرون وسطایی نیز از دیگر جذابیت های این شهر است. دریاچه لوسرن دریاچه ای بزرگ و عجیب است که در بین کوه های سربه فلک کشیده قرار دارد.


پارک ملی سوئیس
سوئیس فقط یک پارک ملی دارد که آن هم بسیار منحصر به فرد است. این پارک پر از چشم اندازهای زیبا، حیات وحش و مسیری 80 کیلومتری برای تماشای محیط زیست آلپی محافظت شده است.


قصر شیلون
دریاچه ژنو یکی از زیباترین دریاچه های دنیا است و قصر شیلون یکی از زیباترین مناظر قصرهای کنار آ ب است. این قصر قلعه قرون وسطایی کنار دریاچه ژنو است که روی جزیره ای صخره ای قرار گرفته. ساختمان این قلعه الهام بخش بسیاری از هنرمندان و نویسندگان از جمله ژان ژاک روسو در خلق آثارشان بوده است.


دهکده زرمات و ماترهورن
این دهکده یک دهکده آلپی بدون خودرو است. این ناحیه یکی از زیباترین مناطق سوئیس است . البته اقامت در رزمات یکی از گران ترین اقامت ها در این کشور است.


شهر قدیمی برن
این شهر نیز با خیبان ها و کوچه های قورن وسطایی خود عنوان میراث یونسکو را در اختیار دارد.  آبناماهای جادویی، کوچه های سنگفرش شده، معماری سنتی و.. از جاذبه های این شهر است.


ونگن
ونگن یک دهکده آلپی  با کلبه های چوبی سنتی است که در شیب های دره لوتربورنن قرار گرفته است. در این دهکده نیز نیز هیچ خودرویی وجود ندارد.در فصل زمستان به دلیل حجم عظیم گردشگران برای اسکی بازی در این دهکده جمعیت آن ده برابر میشود.


دریاچه اوسکینن
این دریاچه از یخ های آب شده کوه های اطراف آن سرچشمه میگرید. منطقه ای مناسب برای شنا، کوه نوردی و قایق رانی است.


اینترلاکن
شهری بین دو دریاچه آلپی است . اینتر لاکن در کوهپایه های زیباترین کوه های رشته کوه آلپ واقع شده است. کوه های اطراف پر از آبشار و دریاچه و مراتع سرسبز است.


 از دیگر جاذبه های گردشگری سوئیس میتوان به کوه پیلاتوس، فواره ژنو، گریندلوالد، آبشار  راین، زایتگلوله، برنینا اکسپرس، پل چپل، قلعه چیلون، یونگفقایاوخ بام اروپا، دره لاوترابنن و صدها منطقه و جاذبه گردشگری در این کشور میتوان اشاره کرد.


برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در سوئیس، کار در سوئیس، سرمایه گذاری در سوئیس و دیگر راه های مهاجرت به سوئیس با مشاورین ما در مؤسسه بین المللی راد تماس بگیرد و از مشاوره رایگان بهره مند شوید