اخذ اقامت سوئیس از طریق ثبت شرکت


سوئیس یکی از کشورهای اروپایی و عضو پیمان شینگن میباشد. کشور سوئیس یکی از با ثبات ترین اقتصادها در جهان را دارد. سوئیس دارای سابقه طولانی بی‌طرفی در مناسبات جهانی است، به طوری که این کشور از سال ۱۸۱۵ تاکنون وارد هیچ جنگی نشده‌است.[۳] این کشور مقر بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی چون صلیب سرخ و سازمان تجارت جهانی است. یکی از دو دفتر اروپایی سازمان ملل نیز در این کشور و در شهر ژنو قرار دارد.
سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان هست عضو انجمن تجارت آزاد اروپا(EFTA) است. در سال ۱۹۹۹ میلادی سوئیس با اتحادیه اروپا قرارداد بست و عضو EFTA گردید. به موجب این قرارداد، داد و ستد بین کشورهای عضو اتحادیه با سوئیس آسان تر گشت. بانکداری در سوئیس یکی از مهم‌ترین بخش‌های این کشور محسوب می‌شود. شرکت‌های بیمه نیز سهم زیادی در اقتصاد سوئیس دارند. دیگر بخش مهم اقتصادی صنعت توریسم است. ژنو و زوریخ جزو شهرهای گردشگرپذیرند. همچنین کوهستان‌های این کشور میزبان گردشگرانی هستند که برای ورزش‌های برفی به این کشور سفر می‌کنند.
به دلیل ثبات اقتصادی بسیار بالای سوئیس بسیاری از افراد قصد ثبت شرکت در سوئیس و اخذ اقامت سوئیس از طریق ثبت شرکت را دارند.
باید توجه بفرمایید که برای ثبت شرکت در سوئیس باید یکی از انواع یکی از انواع شرکت در سوئیس را انتخاب نمایید و سپس به ثبت برسانید. و البته نوع شرکت بستگی به نوع طرح  تجاری متقاضی و نوع بیزینس متقاضی دارد.
برای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت باید شخص متقاضی در بیزینسی که برای آن ثبت شرکت را انجام داده است سرمایه گذاری نماید، و نشان دهد که سرمایه گذاری در سوئد سودآور میباشد و در ضمن باید 10 نفر را نیز به عنوان کارمند استخدام نماید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت در سوئیس میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید، تا در مورد ثبت شرکت در سوئیس و همچنین انواع شرکت در سوئیس اطلاعات بیشتری به دست آورید.


ثبت شرکت در سوئیس و انواع شرکتها در سوئیس


برای اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت سوئیس از طریق ثبت شرکت میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس بگیرید و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.