44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

مهاجرت غیر قانونی به ایتالیا


بسیاری از افراد علاقه مند به مهاجرت به کشورهای اروپایی و پیشرفته جهان میباشند و برای مهاجرت کشور ایتالیا را انتخاب میکنند، کشور ایتالیا به دلیل قرار گرفتن در حوزه کشورهای پیمان شینگن، بسیاری از افراد به سوی این کشور جذب میشوند تا پس از ورود به این کشور یا در این کشور بمانند و یا بیشتر افراد قصد دارند بعد از ورود به این کشور به سایر کشورهای اروپایی مانند آلمان، اتریش، سوئد و... وارد شوند و در آن کشورهای اعلام پناهندگی نمایند. در این میان افراد بسیاری در مورد راه های مهاجرت به ایتالیا همواره تحقیق میکنند. بسیاری از اشخاص و متقاضیان مهاجرت به ایتالیا در مورد راه های غیر قانونی مهاجرت به ایتالیا سوالاتی را از مشاورین ما میپرسند.
در این نوشتار قصد داریم در مورد روشهای مهاجرتی که به صورت غیر قانونی میباشد توضیحاتی ارائه نماییم.
وقتی در مورد راههای غیر قانونی مهاجرت به ایتالیا صحبت میکنیم منظور پناهندگی در ایتالیا میباشد. مسئله مهمی که وجود دارد این است که پناهندگی در اکثر کشورهای اروپایی بسیار مشکل و همراه با مشکلات زیادی میباشد. وقتی شخصی به عنوان پناهنده وارد یک کشور اروپایی میشود، معمولا طبق قانون جدیدی که بین کشورهای اروپایی و عضو پیمان شینگن شده است، کشورهای اروپایی افراد را به اولین کشوری که از آن کشور شخص وارد محدوده شینگن شده است برمیگردانند. لازم به ذکر است که معمولا افراد از کشور یونان و یا ایتالیا وارد محدوده شینگن میشوند، پس بدین ترتیب این افراد از کشوری که در آن اعلام پناهندگی نموده اند به کشور مبدا خود (به کشور  ورودی خود ) برگردانده میشوند.
گذشته از مطلبی که در بالا ذکر شد، به طور کلی کشور ایتالیا در مورد پناهندگان بسیار سخت گیرانه عمل میکند و معمولا پس از طی پروسه طولانی بررسی پرونده  متقاضی پناهندگی، چنانچه شخص دلیل قانع کننده  ای برای پناهندگی نداشته باشد، تقاضای شخص را نپذیرفته و متقاضی را به کشور خود برمیگردانند. در سالهای اخیر نیز کشور ایتالیا با انبوه مهاجرین سوریه ای و عراقی نیز روبرو بوده است که شرایط  پناهندگی در این کشور را به مراتب سخت تر کرده است.
در ضمن نکته ای که در مورد کشور ایتالیا وجود دارد، مسئله کاریابی در ایتالیا میباشد که به نظر کار دشواری است.
به دلایلی که ذکر شد، روشهای غیر قانونی مهاجرت به ایتالیا به هیچ وجه توصیه نمیشود، و همواره این نکته را یادآور میشویم که راه های قانونی و بسیار خوبی برای مهاجرت به ایتالیا وجود دارد که لااقل یکی از این روشهای مهاجرت به ایتالیا میتواند با شرایط شخص متقاضی مهاجرت به ایتالیا مناسب باشد.
برای بررسی شرایط خود و اطلاعات از روشهای درست مهاجرت به ایتالیا و نحوه مهاجرت به ایتالیا و اخذ ویزای ایتالیا میتوانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان استفاده نمایید.
مشاورین و موکلین موسسه بین المللی راد به افرادی که متقاضی مهاجرت به کشورهای اروپایی و یا آمریکا، کانادا، استرالیا هستند، روشهای درست و مناسب هر شخص را ارائه نموده و تا اخذ هدف نهایی همراه شما میباشد.