44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

شهرهاي هلند


هلند از زيبا ترين کشورهاي اروپا در شمال غرب اروپا واقع شده است. مهاجرت به هلند براي ادامه تحصيل در هلند، کار در هلند و يا سرمايه گذاري و راه اندازي کسب و کار در هلند امکان پذير است. هلند به کشور آسياب بادي، مزارع گل لاله و روستاهاي زيبا معروف است.

  از مهم ترين شهرهاي هلند آمستردام، دلفت، روتردام و لاهه مي باشد.


آمستردام پايتخت هلند و بزرگترين شهر هلند مي باشد. اين شهر ششمين شهر بزرگ قاره اروپا است. آمستردام مرکز اقتصادي و فرهنگي هلند است و شرکت هاي معتبر و بزرگ دنيا نيز شعبه هايي دراين شهر دارند. شهر آمستردام با کاريزهاي تاريخي، موزه هاي و کافي شاپ هاي متفاوت و زيبايش شناخته شده است. آمستردام جزو شهرهايي است که سالانه بيشترين گردشگران را به خود جذب مي کند. بيش از نيمي از جمعيت آمستردام را مهاجرين تشکيل مي دهند. دوچرخه سواري و قايق راني در اين شهر بسيار معروف است. هم چنين آمستردام بهترين شهر دانشجويي هلند است و همواره در بررسي هاي جهاني به عنوان يکي از بهترين شهرهاي جهان براي زندگي شناخته شده است.


روتردام در استان جنوبي هلند قرار دارد. روتردام بزرگترين شهر بندري اروپا و دومين شهر بزرگ بندري دنيا ميباشد. دومين شهر بزگ هلند  نيز بعد از آمستردام روتردام است.


شهر آيندهوون در جنوب شرقي هلند در استان بربانت شمالي قرار دارد . اين شهر با تيم معروف فوتبال پي اس وي شناخته شده است. 30 درصد جمعيت شهر آيندهوون را غير هلندي ها تشکيل داده اند. آيندهوون شهري زيبا مدرن و صنعتي است.


شهر اوترخت چهارمين شهر بزرگ هلند است و پرجمعيت ترين شهر اين استان مي باشد. شهر اوترخت دومين شهر هلند از نظر فرهنگي بعد از آمستردام است. اوترخت از زيبا ترين شهرهاي هلند و شهري مهم و دانشگاهي در هلند است. اوترخت براي اخذ عنوان پايتخت فرهنگي اروپا تلاش مي کند.
براي آگاهي بيشتر در مورد ويزاي کاري شرايط يافتن کار در هلند و يا اخذ ويزاي تحصیلی هلند، و يا راه هاي ديگر مهاجرت به هلند و ديگر کشورها با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس بگيريد