15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

هزينه زندگي و شرايط زندگي در هلند


مهاجرت به هلند با اخذ ويزاي تحصيلي هلند، ويزاي کاري هلند و يا ويزاي سرمايه گذاري و ...امکان پذير مي باشد. هلند دانشگاه هاي بزرگي در خود جاي داده است و بسياري از دانشگاه هاي هلند رتبه زير صد در رنکينگ جهاني دارند. شرايط اقتصادي و کاري در هلند نيز با ثبات مي باشد و

اين امر براي پيدا کردن کار در هلند و يا جذب سرمايه گذران وکارآفرينان خارجي بسيار جذاب است. هلند جامعه مساوات طلبانه دارد و همه از شرايط خوب و مناسبي براي زندگي معمولي برخوردار هستند.
شيوه زندگي کردن، شهر محل اقامت فرد از عواملي است که در ميزان هزينه هاي فرد مؤثر مي باشد. به طور متوسط مي توان گفت هزينه زندگي در هلند ماهيانه حدود 900 تا 1000يورو است که بيشترين هزينه صرف مسکن مي شود.گفتني است که هزينه زندگي در شهر آمستردام هلند بسيار بيشتر از شهرهاي ديگر هلند مي باشد.


هزينه هاي تحصيل و زندگي دانشجويي در هلند:
هزينه شهريه دانشگاه هاي هلند در دوره کارشناسي حدود 7 تا 11 هزار يورو و در دوره  ارشد حدود 11 تا 15 هزار يورو در سال است . امکان تحصيل رايگان با دريافت حقوق در دوره دکترا در کشور هلند وجود دارد. هم چنين امکان کار پاره وقت(حدود 20 ساعت در هفته) هم در حين تحصيل در هلند وجود دارد.
هزينه هاي زندگي دانشجويي در هلند ماهيانه 700 تا 1000 يورو مي باشد. بيشترين هزينه در بخش مسکن است و پس از آن هزينه هاي خورد و خوارک قرار دارد. به طور متوسط يک سوم هزينه هاي فرد در هر ماه صرف هزينه مسکن مي شود. هزينه مسکن دانشجويي به طور ميانگين 250 تا 600 يورو مي باشد(بسته به شهر محل تحصيل و امکانات منزل).


براي دريافت اطلاعات بيشتر در خصوص تحصيل در هلند و اخذ ويزاي تحصيلي هلند، کار در هلند، ويزاي ازدواج هلند و ساير راه هاي مهاجرت به هلند با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس بگيريد