مهاجرت غیر قانونی به آلمان


بسیاری از افراد علاقه مند به مهاجرت به کشورهای اروپایی و پیشرفته جهان میباشند و برای مهاجرت کشور آلمان را انتخاب میکنند، کشور آلمان به دلیل شرایط خوب اقتصادی و همینطور از این نظر که یک کشور صنعتی محسوب میشود بسیاری از افراد به سوی این کشور جذب میشوند. در این میان افراد بسیاری در مورد راه های مهاجرت به آلمان همواره تحقیق میکنند. بسیاری از اشخاص و متقاضیان مهاجرت به آلمان در مورد راه های غیر قانونی مهاجرت به آلمان سوالاتی را از مشاورین ما میپرسند.
در این نوشتار قصد داریم در مورد روشهای مهاجرتی که به صورت غیر قانونی میباشد توضیحاتی ارائه نماییم.
وقتی در مورد راههای غیر قانونی مهاجرت به آلمان صحبت میکنیم منظور پناهندگی در آلمان میباشد. مسئله مهمی که وجود دارد این است که پناهندگی در اکثر کشورهای اروپایی بسیار مشکل و همراه با مشکلات زیادی میباشد. وقتی شخصی به عنوان پناهنده وارد یک کشور اروپایی میشود، معمولا طبق قانون جدیدی که بین کشورهای اروپایی و عضو پیمان شینگن شده است، کشورهای اروپایی افراد را به اولین کشوری که از آن کشور شخص وارد محدوده شینگن شده است برمیگردانند. لازم به ذکر است که معمولا افراد از کشور یونان و یا ایتالیا وارد محدوده شینگن میشوند، پس بدین ترتیب این افراد از کشور آلمان به کشور  ورودی خود برگردانده میشوند.
گذشته از مطلبی که در بالا ذکر شد، به طور کلی کشور آلمان در مورد پناهندگان بسیار سخت گیرانه عمل میکند و معمولا پس از طی پروسه طولانی بررسی پرونده  متقاضی پناهندگی، چنانچه شخص دلیل قانع کننده  ای برای پناهندگی نداشته باشد، تقاضای شخص را نپذیرفته و متقاضی را به کشور خود برمیگردانند. در سالهای اخیر نیز کشور آلمان با انبوه مهاجرین سوریه ای و عراقی نیز روبرو بوده است که شرایط  پناهندگی در این کشور را به مراتب سخت تر کرده است.
به دلایلی که ذکر شد، روشهای غیر قانونی مهاجرت به آلمان به هیچ وجه توصیه نمیشود، و همواره این نکته را یادآور میشویم که راه های قانونی و بسیار خوبی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که لااقل یکی از این روشهای مهاجرت به آلمان میتواند با شرایط شخص متقاضی مهاجرت به آلمان مناسب باشد.
برای بررسی شرایط خود و اطلاعات از روشهای درست مهاجرت به آلمان و نحوه مهاجرت به آلمان و اخذ ویزای آلمان میتوانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان استفاده نمایید.
مشاورین و موکلین موسسه بین المللی راد به افرادی که متقاضی مهاجرت به کشورهای اروپایی و یا آمریکا، کانادا، استرالیا هستند، روشهای درست و مناسب هر شخص را ارائه نموده و تا اخذ هدف نهایی همراه شما میباشد.