مهاجرت غیر قانونی به سوئیس


بسیاری از افراد علاقه مند به مهاجرت به کشورهای اروپایی و پیشرفته جهان میباشند و برای مهاجرت کشور سوئیس را انتخاب میکنند، و در مورد راه های مهاجرت به سوئیس همواره تحقیق میکنند. بسیاری از اشخاص و متقاضیان مهاجرت به سوئیس در مورد راه های غیر قانونی مهاجرت به سوئیس سوالاتی را از مشاورین ما میپرسند.
در این نوشتار قصد داریم در مورد روشهای مهاجرتی که به صورت غیر قانونی میباشد توضیحاتی ارائه نماییم.
وقتی در مورد راههای غیر قانونی مهاجرت به سوئیس صحبت میکنیم منظور پناهندگی در سوئیس میباشد. مسئله مهمی که وجود دارد این است که پناهندگی در اکثر کشورهای اروپایی بسیار مشکل و همراه با مشکلات زیادی میباشد. وقتی شخصی به عنوان پناهنده وارد یک کشور اروپایی میشود، معمولا طبق قانون جدیدی که بین کشورهای اروپایی و عضو پیمان شینگن شده است، کشورهای اروپایی افراد را به اولین کشوری که از آن کشور شخص وارد محدوده شینگن شده است برمیگردانند. لازم به ذکر است که معمولا افراد از کشور یونان و یا ایتالیا وارد محدوده شینگن میشوند، پس بدین ترتیب این افراد از کشور سوئیس به کشور  ورودی خود برگردانده میشوند.
گذشته از مطلبی که در بالا ذکر شد، به طور کلی کشور سوئیس در مورد پناهندگان بسیار سخت گیرانه عمل میکند و معمولا پس از طی پروسه طولانی بررسی پرونده  متقاضی پناهندگی، چنانچه شخص دلیل قانع کننده  ای برای پناهندگی نداشته باشد، تقاضای شخص را نپذیرفته و متقاضی را به کشور خود برمیگردانند.
به دلایلی که ذکر شد، روشهای غیر قانونی مهاجرت به سوئیس به هیچ وجه توصیه نمیشود، و همواره این نکته را یادآور میشویم که راه های قانونی و بسیار خوبی برای مهاجرت به سوئیس وجود دارد که لااقل یکی از این روشهای مهاجرت به سوئیس میتواند با شرایط شخص متقاضی مهاجرت به سوئیس مناسب باشد.
برای بررسی شرایط خود و اطلاعات از روشهای درست مهاجرت به سوئیس و نحوه مهاجرت به سوئیس و اخذ ویزای سوئیس میتوانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان استفاده نمایید.
مشاورین و موکلین موسسه بین المللی راد به افرادی که متقاضی مهاجرت به کشورهای اروپایی و یا آمریکا، کانادا، استرالیا هستند، روشهای درست و مناسب هر شخص را ارائه نموده و تا اخذ هدف نهایی همراه شما میباشد.