15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

مهاجرت غیر قانونی به انگلستان


بسیاری از افراد علاقه مند به مهاجرت به کشورهای اروپایی و پیشرفته جهان هستند، برای مهاجرت کشور انگلستان را انتخاب میکنند، و در مورد راه های مهاجرت به انگلستان همواره تحقیق میکنند. بسیاری از اشخاص و متقاضیان مهاجرت به انگلستان در مورد راه های غیر قانونی مهاجرت به انگلستان سوالاتی را از مشاورین ما میپرسند.
در این نوشتار قصد داریم در مورد روشهای مهاجرتی که به صورت غیر قانونی میباشد توضیحاتی ارائه نماییم.
وقتی در مورد راههای غیر قانونی مهاجرت به انگلستان صحبت میکنیم منظور پناهندگی در انگلستان میباشد. مسئله مهمی که وجود دارد این است که پناهندگی در اکثر کشورهای اروپایی بسیار مشکل و همراه با مشکلات زیادی میباشد. وقتی شخصی به عنوان پناهنده وارد یک کشور اروپایی میشود، معمولا طبق قانون جدیدی که بین کشورهای اروپایی و عضو پیمان شینگن شده است، کشورهای اروپایی افراد را به اولین کشوری که از آن کشور شخص وارد محدوده شینگن شده است برمیگردانند. لازم به ذکر است که معمولا افراد از کشور یونان و یا ایتالیا وارد محدوده شینگن میشوند. البته باید بگوییم که کشور انگلستان عضو پیمان شینگن و اتحادیه اروپا نمیباشد. ولی به طور کلی باید بگوییم که به همین دلیل هم ورود به انگلستان بسیار دشوار میباشد.
گذشته از مطلبی که در بالا ذکر شد، به طور کلی کشور انگلستان در مورد پناهندگان بسیار سخت گیرانه عمل میکند و معمولا پس از طی پروسه طولانی بررسی پرونده  متقاضی پناهندگی، چنانچه شخص دلیل قانع کننده  ای برای پناهندگی نداشته باشد، تقاضای شخص را نپذیرفته و متقاضی را به کشور خود برمیگردانند.
به دلایلی که ذکر شد، روشهای غیر قانونی مهاجرت به انگلستان به هیچ وجه توصیه نمیشود، و همواره این نکته را یادآور میشویم که راه های قانونی و بسیار خوبی برای مهاجرت به انگلستان وجود دارد که لااقل یکی از این روشهای مهاجرت به انگلستان میتواند با شرایط شخص متقاضی مهاجرت به انگلستان مناسب باشد.
برای بررسی شرایط خود و اطلاعات از روشهای درست مهاجرت به انگلستان و نحوه مهاجرت به انگلستان و اخذ ویزای انگلستان میتوانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان استفاده نمایید.
مشاورین و موکلین موسسه بین المللی راد به افرادی که متقاضی مهاجرت به کشورهای اروپایی و یا آمریکا، کانادا، استرالیا هستند، روشهای درست و مناسب هر شخص را ارائه نموده و تا اخذ هدف نهایی همراه شما میباشد.