15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

ویزای توریستی فنلاند

 

کشور فنلاند یکی از کشورهای اتحادیه اروپا میباشد و عضو پیمان شینگن نیز میباشد.  کشور فنلاند عضو منطقه اسکاندیناوی است و برای ورود به کشور فنلاند حتما باید از سفارت فنلاند ویزا یا روادید دریافت شود.
سفارت فنلاند ویزاهای متعددی را صادر میکند که این ویزاها برای اهداف مختلف صادر میگردد. مانند ویزای تحصیلی فنلاند و یا ویزای کاری فنلاند. در این نوشتار قصد داریم در مورد ویزای توریستی فنلاند توضیح دهیم. ویزای توریستی همانگونه از اسم این نوع ویزا مشخص است جهت اهداف گردشگری و تنها برای اقامت کوتاه مدت صادر میشود.
همان طور که گفتیم کشور فنلاند عضو کشورهای پیمان شینگن میباشد و به این علت اگر از یکی دیگر از کشورهای عضو شینگن نیز ویزا دریافت نمایید میتوانید به فنلاند نیز سفر نمایید و همچنین است اگر از کشور فنلاند ویزا دریافت نمایید میتوانید برای سفر و ورود به کشورهای دیگر نیز از استفاده نمایید.
ولی چنانچه ویزای شما از سفارت کشور فنلاند صادر شود، حتما باید اولین محل ورود به اروپا کشور فنلاند باشد. بنابراین افرادی که قصد اخذ ویزای توریستی فنلاند را دارند حتما باید محل ورودشان به اروپا کشور فنلاند باشد.
برای صدور ویزای توریستی فنلاند از سفارت فنلاند باید مدارکی را به سفارت فنلاند ارائه نمود تا پس از بررسی مدارک سفارت ویزای توریستی فنلاند را صادر نماید. مدارکی که برای صدور ویزای توریستی فنلاند نیاز میباشد در نوشتاری دیگر آمده است که میتوانید با کلیک کردن بر روی لینک  زیر اطلاعات کاملی در مورد مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی فنلاند را بدست آورید.
مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی فنلاند
معمولا مدت ویزاهای توریستی صادر شده کوتاه میباشد و بین 14 روز تا 90 روز اعتبار دارد. افرادی که ویزای توریستی فنلاند را دریافت کرده و به کشور فنلاند سفر کرده اند باید توجه داشته باشند که قبل از اتمام زمان ویزا از کشور فنلاند خارج شوند.
چنانچه شما قصد دارید ویزای توریستی فنلاند را دریافت نمایید، میتوانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس بگیرید . مشاورین و موکلین این موسسه شما را در دریافت ویزای توریستی فنلاند یاری مینمایند و تا اخذ ویزای توریستی فنلاند و یا سایر کشورهای عضو شینگن همراه شما میباشند.
برای اطلاع از روشهای مهاجرت به فنلاند و اخذ انواع ویزاهای فنلاند میتوانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس بگیرید و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.