44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

ویزای توریستی نروژ

 

کشور نروژ یکی از کشورهای اتحادیه اروپا میباشد و عضو پیمان شینگن نیز میباشد.  کشور نروژ عضو منطقه اسکاندیناوی است و برای ورود به

کشور نروژ حتما باید از سفارت نروژ ویزا یا روادید دریافت شود.
سفارت نروژ ویزاهای متعددی را صادر میکند که این ویزاها برای اهداف مختلف صادر میگردد. مانند ویزای تحصیلی نروژ و یا ویزای کاری نروژ. در این نوشتار قصد داریم در مورد ویزای توریستی نروژ توضیح دهیم. ویزای توریستی همانگونه از اسم این نوع ویزا مشخص است جهت اهداف گردشگری و تنها برای اقامت کوتاه مدت صادر میشود.
همان طور که گفتیم کشور نروژ عضو کشورهای پیمان شینگن میباشد و به این علت اگر از یکی دیگر از کشورهای عضو شینگن نیز ویزا دریافت نمایید میتوانید به نروژ نیز سفر نمایید و همچنین است اگر از کشور نروژ ویزا دریافت نمایید میتوانید برای سفر و ورود به کشورهای دیگر نیز از استفاده نمایید.
ولی چنانچه ویزای شما از سفارت کشور نروژ صادر شود، حتما باید اولین محل ورود به اروپا کشور نروژ باشد. بنابراین افرادی که قصد اخذ ویزای توریستی نروژ را دارند حتما باید محل ورودشان به اروپا کشور نروژ باشد.
برای صدور ویزای توریستی نروژ از سفارت نروژ باید مدارکی را به سفارت نروژ ارائه نمود تا پس از بررسی مدارک سفارت ویزای توریستی نروژ را صادر نماید. مدارکی که برای صدور ویزای توریستی نروژ نیاز میباشد در نوشتاری دیگر آمده است که میتوانید با کلیک کردن بر روی لینک  زیر اطلاعات کاملی در مورد مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی نروژ را بدست آورید.
مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی نروژ
معمولا مدت ویزاهای توریستی صادر شده کوتاه میباشد و بین 14 روز تا 90 روز اعتبار دارد. افرادی که ویزای توریستی نروژ را دریافت کرده و به کشور نروژ سفر کرده اند باید توجه داشته باشند که قبل از اتمام زمان ویزا از کشور نروژ خارج شوند.
چنانچه شما قصد دارید ویزای توریستی نروژ را دریافت نمایید، میتوانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس بگیرید . مشاورین و موکلین این موسسه شما را در دریافت ویزای توریستی نروژ یاری مینمایند و تا اخذ ویزای توریستی نروژ و یا سایر کشورهای عضو شینگن همراه شما میباشند.
برای اطلاع از روشهای مهاجرت به نروژ و اخذ انواع ویزاهای نروژ میتوانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس بگیرید و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.