15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

ویزای تجاری دانمارک (ویزای بازرگانی دانمارک)

ویزای تجاری دانمارک که نام دیگر آن ویزای بازرگانی دانمارک است ، یکی از انواع ویزاهای دانمارک است، که بیشتر با نام ویزای تجاری دانمارک

شناخته شده میباشد.ویزای تجاری دانمارک به نوعی از ویزا گویند که شخص متقاضی برای بازدید از یک کسب و کار و یا طرح تجاری به دانماک دعوت میشود. این ویزا معمولا کوتاه مدت صادر میشود و برای صدور آن نیز نیاز به مدارکی میباشد. ویزای تجاری دانمارک با ویزای سرمایه گذاری دانمارک متفاوت میباشد. ویزاهای سرمایه گذاری به ویزاهایی گفته میشود که شخص متقاضی جهت ایجاد کسب و کار و ایجاد یک سرمایه گذاری کاری به یک کشور مهاجرت مینماید. همان طور که میدانید کشور دانمارک یکی از مرفه ترین کشورهای دنیا میباشد و از نظر سرانه درآمد جزو کشورهایی میباشد که بالاترین درآمد سرانه را در جهان دارند . بنابراین میتوان گفت که این کشور از نظر این که نیاز به سرمایه گذاری خارجی در اقتصاد خود داشته باشد بی نیاز میباشد. پس میتوان گفت که کشور دانمارک در حال حاضر ویزای سرمایه گذاری صادر نمیکند، و برای هیچ یک از حوزه های صنعتی و خدماتی خود سرمایه گذار خارجی را قبول نمیکند .

ویزای تجاری زمانی برای متقاضیان صادر میشود که شخص متقاضی جهت امور صادرات و یا وادراتی کالایی با یک شرکت دانمارکی همکاری می نماید و یا متقاضی قصد دیدار از طرح کسب و کار از یک شرکت دانمارکی را دارد. یکی دیگر از عللی که متقاضیان به دریافت ویزای تجاری دانمارک اقدام مینمایند این است که متقاضی دارای یکی از نمایندگان شرکت دانمارکی در کشورهای خارجی میباشد و برای انجام امور کاری باید به کشور دانمارک سفر نماید.

برای دریافت ویزای تجاری دانمارک شخص ابتدا باید وقت سفارت دانمارک را از شرکت کارگزاری دانمارک در تهران دریافت کند و سپس جهت ارائه مدارک به سفارت دانمارک مراجعه نماید. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تجاری دانمارک در نوشتاری دیگر شرح داده شده است که میتوانید با کلیک کردن بر روی مطلب زیر در این مورد اطلاعات کاملی به دست آورید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تجاری دانمارک ( ویزای بازرگانی دانمارک )

برای اطلاعات بیشتر در مورد راه ها و روشهای مهاجرت به دانمارک میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.