شرایط تحصیل رایگان و به همراه بورس دکتری در بلژیک

 

با فراهم شدن شرایط جدید تحصیل رایگان در دوره دکتری در بلژیک این امکان وجود دارد که فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد از دانشگاه های 

ایران و یا سایر کشورها بتوانند از بورسهای جدید دانشگاه های بلژیک استفاده نمایند.

با شرایط جدید ایجاد شده امکان پذیرش و تحصیل رایگان در دانشگاه های بلژیک وجود دارد. برای بسیاری از افراد علاقه مند به ادامه تحصیل دوره دکتری در بلژیک با توجه به شرایط و روزمه افراد امکان دریافت حقوق نیز وجود دارد.

تحصیل رایگان دکتری در بلژیک 

کشور بلژیک، کشوری است که وضعيت اقتصادي و سياسي با ثباتي داشته و ازامن ترين کشورهاي جهان محسوب مي شود. هزينه تحصيل و زندگي در بلژيک نيز پايين تر از برخي کشورهاي اروپايي مي باشد. بروکسل ،پايتخت بلژيک، مقر اصلي اتحاديه اروپا و بسياري از سازمان هاي بين المللي مي باشد.

مزایای تحصیل دکتری در کشور بلژیک :

1- تحصیل  در دوره دکتری در کشور بلژیک به زبان انگلیسی میباشد.

2- امکان دریافت بورس از دانشگاه های بلژیک وجود دارد. البته این بستگی به شرایط متقاضی دارد

3- امکان کاردر بلژیک و دریافت اقامت بلژیک

برای دریافت پذیرش از دانشگاه های بلژیک، متقاضیان میبایستی مدارک تحصیلی خود و روزمه خود به همراه انگلیزش نامه را به دانشگاه ارسال نمایند. البته برای دریافت بورس تحصیلی ( اسکالرشپ و فاند ) متقاضیان باید شرایط مناسبی داشته باشند و روزمه قوی متقاضیان به دریافت بورس کمک شایانی مینماید.

برای مشاوره بیشتر در مورد تحصیل در دوره دکتری در بلژیک میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.