اقامت بلژيک از طريق ثبت شرکت
کشور بلژيک عضو شينگن است و از اعضاي اتحاديه اروپا مي باشد. اخذ اقامت بلژيک و مهاجرت به بلژيک از طريق تحصيل در دانشگاه هايي بلژيک، کار در بلژيک و سرمايه گذاري در بلژيک وجود دارد. بروکسل، پايتخت بلژيک مقر اصلي اتحاديه اروپا است و بسياري از نهادهاي بين المللي در اين شهر مستقر هستند.

بازار کار بلژيک پررونق و با ثبات است و منطقه فنلاندرز در بلژيک از موفق ترين مناطق تجاري و اقتصادي است و تقاضاي نيروي کار در آن هميشه بالا است. دولت بلژيک نيز امکان سرمايه گذاري را براي سرمايه گذاران خارجي در کشورش فراهم مي کند، بدين ترتيب سرمايه گذاران مي توانند با سرمايه گذاري و ثبت شرکت در بلژيک اقامت بلژيک را به دست آورند. اخذ اقامت بلژيک پس از گذشت پنج سال سرمايه گذاري و پرداخت بيمه و ماليات در بلژيک وجود دارد.
کشور بلژيک با داشتن اقتصادي باز از جذب سرمايه گذاران و شرکت هاي تجاري و بازرگاني استقبال مي کند. بدين ترتيب سرمايه گذاران خارجي، کارآفرينان و افراد داراي شغل آزاد با انجام مراحل تأسيس و ثبت واحد اقتصادي خود به صورت يک شرکت خصوصي و عام المنفعه يا دفاتر و شعب خارجي مي توانند براي دريافت اقامت بلژيک اقدام کنند.


مزاياي اخذ اقامت بلژيک از طريق ثبت شرکت در بلژيک
امکان مالکيت کامل بدون نياز به شريک محلي
امکان سفر به تمام کشورهاي شينگن بدون نياز به ويزاي مجدد
امکان دريافت پاسپورت و شهروندي بلژيک با گذشت 5 سال
امکان استفاده از برندهاي اروپايي و برندسازي در اروپا
امکان افتتاح جساب بانکي و يا شرکتي
قوانين تجاري و گمرگي آزاد در اتحاديه اروپا


براي دريافت اطلاعات لازم در خصوص تحصيل در بلژيک، کار در بلژيک، سرمايه گذاري در بلژيک و ديگر راه هاي مهاجرت به بلژيک به مقالات مرتبط در وب سايت مؤسسه بين المللي راد مراجعه نمائيد.
براي دريافت اطلاعات بيشتر و مشاوره نيز با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس بگيريد.