15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

تحصيل در مدارس انگلستان


کشور انگلستان از مهاجر پذير ترين کشورهاي دنيا مي باشد و ميزان مهاجرت تحصيلي به انگلستان بعد از آمريکا در رتبه دوم قرار دارد. دانش اموزان و دانشجويان مي توانند براي تحصيل در مدارس انگلستان و يا با اخذ پذيرش از دانشگاه هاي انگلستان به کشور انگلستان مهاجرت کنند. هم چنين يافتن کار در انگلستان، سرمايه گذاري در انگلستان و يادگيري زبان در دوره هاي زبان انگلستان از ديگر راه هاي مهاجرت به انگلستان است.
ويزاي child student يا همان تاير 4 براي افراد زير 18 سال صادر مي شود. افراد زير 18 سال مي توانند براي اخذ ويزاي تحصيلي انگليس اقدام نمايندو هم چنين يکي از والدين آن ها نيز مي تواند به عنوان قيم به انگلستان مهاجرت کنند. شرکت در مدارس انگلستان به مدرک زبان نيازي نداردو دانش آموزان صرفاً با داشتن پذيرش و مدارک لازم  مي توانند براي ويزاي تحصيلي قبل از دانشگاه اقدام کنند.
مدارس انگلستان به دو صورت شبانه روي و يا روزانه مي باشند. انواع مدارس در انگليس به صورت مدارس دولتي، مدارس خصوصي و يا مدارس خانگي مي باشند.
تحصل در مدارس دولتي انگلستان  براي کودکان بين 5 تا 16 سال رايگان مي باشد. اکثر کودکان انگلستان در اين مدارس تحصيل مي کنند. اين مدارس  توسط دولت و يا مراجع آموزشي محلي پشتيباني مي شود. دانش آموزان خارجي نمي توانند در اين مدراس تحصيل کنند، مگر اينکه والدين آن ها با ويزاي تحصيلي در انگلستان مشغول به تحصيل باشند.
حدود 2600 مدرسه خصوصي در انگلستان وجود دارد. اين مدارس با شهريه اي که توسط والدين دانش آموزان پرداخت مي شود، هزينه هاي خود را تأمين مي کنند.
تعداد بسيار کمي از دانش آموزان سنين 4 تا 16 سال، توسط والدين يا معلم خصوصي در منزل آموزش داده مي شوند.


دوره هاي تحصيلي قبل از دانشگاه در انگلستان:
سنين بين 3 تا 4 سال: بسياري از کودکان در اين سنين در کودکستان آموزش مي بينند که البته اجباري نمي باشد.
سنين بين 4 تا 16 سال: تحصيل در اين سنين براي تمامي کودکان در انگلستان اجباري است .
آموزش ابتدايي: اين دوره مختص کودکان سنين 4 يا 5 سال و11 تا 13 سال است.
آموزش متوسطه: اين دوره مختص دانش اموزان 11 يا 13 سال تا 16 سال مي باشد.


مدارک و دوره هاي تحصيلي قبل از دانشگاه در انگلستان:
دانش آموزان در انگلستان در دو سال پاياني تحصيات متوسطه خود (بين 14 تا 16 سال) يکي از دوره هاي زير را مي گذرانند:
The General Certificate of Secondary Education) GCSE):  اين مدرک رايج ترين مدرک تحصيلي در سنين بين 14 تا 16 سال در انگلستان مي باشد.
International Baccalaureate Middle Years Program) IB):  تعداد مدارسي که اين مدرک را ارائه مي کنند با اينکه کم است اما در حال افزايش مي باشد، دانش آموزان براي آماده شدن در دوره IB موضوعاتي مثل زبان و علوم انساني و علوم طبيعي و رياضيات وهنر و تکنولژي را مي گذرانند.
اين دوره ها ترکيبي از کارهاي کلاسي و آزمون است و دانش آموزان امکان انتخاب بين موضوعات متنوع را دارند.


براي دريافت اطلاعات بيشتر در خصوص تحصيل در انگلستان، کار در انگلستان، سرمايه گذاري در انگلستان، دوره هاي زبان انگليسي انگلستان، اقامت انگلستان از طريق ازدواج و ديگر راه هاي مهاجرت به انگلستان مي توانيد با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس حاصل نماييد