15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

تحصیل در دانمارک بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی


بسیاری از دانشجویان علاقه  مند به تحصیل در اروپا و به خصوص در کشور دانمارک میباشند. یکی از مشکلاتی که در این مورد معمولا توسط دانشجویان اظهار میگردد ارائه مدرک زبان میباشد. بسیاری از دانشجویان اظهار میکنند که سطح زبان انگلیسی آنان خوب بوده و قادر به تکلم و درک مطلب میباشند ولی ارائه مدرک برای آنان مشکل میباشد.
میتوان گفت که اکنون یک فرصت طلایی برای دانشجویان  و علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانمارک فراهم شده است بدین صورت که دانشگاه های دانمارک در بسیاری از رشته ها به دانشجویان پذیرش دانشگاهی را بدون ارائه مدرک زبان اعطا میکنند. در این صورت دانشگاه با دانشجویان یک مطاحبه توسط برنامه skype  برگزار مینماید و چنانچه دانشجویان بتوانند با موفقیت این مصاحبه را برگزار نمایند، دانشگاه به این افراد پذیرش دانشگاه را اعطا میکند. دانشجویان پس از دریافت ویزای تحصیلی دانمارک میتوانند به در دانشگاه ثبت نام کنند و به ادامه تحصیل بپزدازند و چنانچه نیاز به آموزش زبان انگلیسی نیز داشته باشند، دانشگاه برای این افراد کلاسهای آموزش زبان انگلیسی در نظر میگیرد. برای دانشجویان این امکان فراهم است که علاوه بر تحصیل در دانشگاه، زبان دانمارکی را نیز بیاموزند و به تدریج وارد بازار کار دانمارک گردند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در دانمارک و راه های مهاجرت به دانمارک میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان استفاده نمایید.