44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

اخذ وقت از سفارت دانمارک


همان طور که میدانید ایرانیان برای ورود به خاک دانمارک میبایستی از کشور دانمارک و یا یکی از کشورهای عضو شینگن روادید یا ویزا دریافت

نمایند. انواع مختلفی از ویزاهای از سفارت کشور دانمارک صادر میشود، مانند ویزای تحصیلی دانمارک، ویزای توریستی دانمارک، ویزای کاری دانمارک، ویزای ازدواج دانمارک و ....
 برای دریافت ویزای دانمارک و صدور هر گونه ویزایی از سفارت دانمارک نیاز میباشد که مدارک مربوطه به سفارت دانمارک تسلیم شود. در مورد صدور هر نوع ویزایی باید مدارک خاصی که مورد نیاز برای صدور آن ویزای خاص از سفارت دانمارک  میباشد به سفارت ارائه گردد. به عنوان مثال مدارکی که برای ویزای تحصیلی دانمارک به سفارت ارائه میشود با مدارکی که برای صدور ویزای تجاری دانمارک به سفارت تسلیم میباشد یکسان نیست. که البته تمامی موارد در مقالاتی جداگانه توضیح داده شده است که میتوانید در منوی مقالات مهاجرت سایت موسسه بین المللی راد مطالعه بفرمایید.
برای تسلیم مدارک به سفارت دانمارک، میبایستی قبل از تحویل مدارک به سفارت دانمارک وقتی را سفارت دانمارک اخذ نمود. سفارت دانمارک هم اکنون تنها از طریق یکی از شرکتهای کارگزار خود در ایران  جهت صدور وقت اقدام مینماید. و تنها از طریق این شرکت میتوان جهت دریافت وقت از سفارت دانمارک اقدام کرد.
آدرس و شماره تلفن این کارگزار در شهر تهران  به شرح زیر میباشد.
تهران ، خیابان سهروردی ، خیابان بهشتی ، شماره 145 ، ساختمان نگین پرواز ، طبقه دوم
و به شماره تلفن 88750745
در ضمن آدرس سفارت دانمارک در تهران نیز به شرح زیر میباشد.
خیابان شریعتی- بالاتر ‏از پل صدر- کوچه ‏هدایت- کوچه دشتی- ‏پلاک ۱۰‏
و به شماره تلفن های :  ‏۲۲۶۰۱۳۶۳‏، ‏۲۲۶۴۰۰۰۹‏، ‏۲۲۶۰۷۰۲۰‏
برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مهاجرت به دانمارک و نحوه دریافت انواع ویزاهای دانمارک میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از راهنماییهای آنان استفاده نمایید.