44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

معرفی بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی


کسانی که قصد مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت دائم کشورآمریکا و کسب تابعیت کشور آمریکا را از طریق اخذ اقامت تحصیلی آمریکا، اخذ اقامت کاری آمریکا،اخذ ویزای سرمایه گذاری آمریکا و دیگر راه های مهاجرت به کشور آمریکا را دارند نیازمند دانستن اطلاعاتی در رابطه با مسائل

مختلف کشور آمریکا هستند که در این مقاله تا حدودی قصد معرفی بهترین شهر آمریکا را داریم.
اکثر ایرانیان مقیم آمریکا در کالیفرنیا متمرکز شده‌اند. در این میان تهرانجلس دارای شهرت همگانی در میان ایرانیان است. با این حال گروه‌های بسیار بزرگی از ایرانیان آمریکایی نیز در ایالات نیویورک، تگزاس، ویرجینیا، مریلند، و در شهرهای سیتل و آتلانتا قرار دارند، و تقریباً هر دانشگاه بزرگ آمریکایی یک کلوپ دانشجویی و یا انجمن ایرانی و یا فارسی زبان دارد.
گاه نیز دیده شده که برخی زیرگروه‌های خاص مذهبی و یا اقوام معینی در برخی شهرها در تعداد بیشتری متمرکز شده‌اند. بطور نمونه، شهر نشویل در تنسی دارای جمعیت بالایی نزدیک به ۸۰۰۰ نفر کرد دارد و در واقع بیشترین تمرکز جمعیتی قوم کرد را در میان شهرهای آمریکا را دارا می‌باشد.
نیویورک دارای دیدنی هایی مانند وال استریت، منطقۀ تماشاخانه ها، ساختمان امپایر استیت، مجسمۀ آزادی، موزه هایی در سطح جهانی، و اغذیه فروشان دوره گرد است که خوراکی های همۀ کشورهای جهان را ارائه می دهند. این شهر درخور توجه همۀ جهان است. هر سرآشپزی که رستورانی در این شهر باز می کند، هر طراحی که کارهای خود را در این شهر ارائه می دهد، و هر هنرمندی که آثارش را در گالری های این شهر به نمایش می گذارد، هیجانی را که در هر تکه از این سیب بزرگ جریان دارد، احساس می کند. بازدید کنندگان هم این انرژی را جذب می کنند، چه تحت تأثیر چراغ ها و نورهای باشکوه میدان تایمز باشند و یا مشغول دیدن از آثار هنرمندانی که کارهای دستی شان را در پارک میدان یونیون به نمایش می گذارند.
شهر لس اآنجلس، بهترین تعریفی که می توان ازلس آنجلس ارائه داد، با دو محلۀ معروف آن است. هالیوود، سرشار از زرق و برق، تجمل و جاذبه های شهرت است. در این جا معروف ترین ستاره های سینمای جهان را می توان دید. گردشگران حین قدم زدن در خیابان رودیو و خیابان تجاری سانست، و یا هنگام گرفتن عکس یادگاری در مقابل تماشاخانۀ تاریخی چینی گرومن، می توانند این چهره های مشهور را ملاقات کنند. قرینۀ این صحنه ها، سبک زندگی در محلۀ ساحل ونیس است. این محل که دارای بلواری در کنارۀ اقیانوس است- جاذبه ای برای هر نوع آدم با هر نوع سلیقه ای- یکی از بهترین مکان ها برای تماشا کردن مردم و رهگذران است.
سانفرانسیسکو شهری است با بادهای ملایمی که از سوی اقیانوس آرام می وزد. وضعیت هوا تعیین کنندۀ تصمیماتی است که ساکنان و گردشگران می گیرند. پارک گلدن گیت، با مسیرهای پیاده روی، سواحل مهمان نواز و چشم انداز پل افسانه ای گلدن گیت، در روزهای آفتابی جذابیت خاصی دارد، حتی اگر کمی هم نسیم سرد بوزد. در روزهای ابری می توان در بخش های داخلی شهر به سواری با واگن های مسافرکش پرداخته و یا به گشت و گذاری برای بازدید از معماری شهر رفت، از جمله “پینتد لیدیز”، خانه های یک شکل دوران ویکتوریا و ادوارد که بر روی بلندی های شیب دار شهر بنا شده و غالبا از آنها عکسبرداری و فیلمبرداری می شود.
برای اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل و کار در آمریکا و هم چنین معرفی دانشگاه های برتر آمریکا وسرمایه گذاری در آمریکا به مطالبی که در این زمینه در سایت موسسه بین المللی راد وجود دارد میتوانید مراجعه بفرمایید.