44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

سفارت ایران در استرالیا


کسانی که قصد اخذ اقامت دائم استرالیا و کسب تابعیت استرالیا را از طریق اخذ اقامت تحصیلی استرالیا ، اخذ اقامت کاری استرالیا ، اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا و دیگر راه های مهاجرت به کشور استرالیا را دارند نیازمند دانستن اطلاعاتی در رابطه با   مسائل مختلف کشور استرالیا بوده اند که در این مطلب ما

به اطلاعاتی در باره سفارت ایران در استرالیا می پردازیم.آدرس سفارت استرالیا در کانبرا :


25 Culgoa Circuit, O'Malley ACT 2606  
شماره تماس: (02) 6290 7000
شماره نمابر: (02)62902825
تارنمای سفارت ایران در استرالیا:

http://canberra.mfa.ir

در حال حاضر سفارت ایران در کانبرا است ولی بدلیل اینکه استرالیا کشور پهناوری است و برای مراجعه به سفارت ایران در کمبرا مسیر بسیار طولانی و هزینه مالی زیادی را برای هموطنان در بر خواهد داشت. سفارت ایران اعلام کرده است که بصورت گردشی در شهرهای استرالیا حضور دارند تا بتوانند خدمات بهترو سریعتری به مراجعه کنندگان بدهند و همچنین اعلام کرد: از سال گذشته سیستم ارتباطی و خدمات رسانی مکانیزه شده و سایت سفارت پاسخگوی همه سوالات و حتی پیشنهادات شما در جهت رفع مشکلات خواهد بود.
 سفارت ایران اعلام کرده است تلاش خواهد کرد تا ایرانیان و مراجعه کنندگان دیگر بتوانند کلیه درخواستهای خود را از طریق اینترنت و پست براحتی و سریع دریافت نمایند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به استرالیا و روشهای مهاجرت و در زمینه تحصیل و کار در استرالیا به مطالبی که در این زمینه در سایت موسسه بین المللی راد وجود دارد میتوانید مراجعه بفرمایید و یا با مشاورین ما در موسسه تماس بگیرید.