یادگیری زبان انگلیسی در استرالیا

 


کسانی که قصد اخذ اقامت مهاجرت به استرالیا و کسب تابعیت استرالیا را از طریق اخذ اقامت تحصیلی استرالیا ، اخذ اقامت کاری استرالیا ، اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا و دیگر راه های مهاجرت به کشور استرالیا را دارند نیازمند دانستن اطلاعاتی در رابطه با مسائل مختلف کشور استرالیا بوده اند که در این مطلب ما به

یادگیری زبان انگلیسی در استرالیا می پردازیم
بواسطه ویزای زبان انگلیسی در استرالیا شما می توانید در استرالیا مشغول به تحصیل در دوره فشرده تمام وقت زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی (ELICOS) شوید.
شما در صورتی می توانید جهت ویزای زبان انگلیسی در استرالیا اقدام کنید که در دوره فشرده تمام وقت زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی (ELICOS) ثبت نام کرده باشید و در واقع شما قبل از اقدام جهت ویزای زبان انگلیسی در استرالیا بایستی پذیرش تحصیل تمام وقت یک موسسه آموزشی در استرالیا را کسب کنید.
با داشتن ویزای زبان انگلیسی در استرالیا شما می توانید تا پایان دوره خود در استرالیا بمانید. اعضاء خانواده شما که همراه شما در استرالیا میباشند تنها تا زمانی می توانند در استرالیا بمانند که شما دراسترالیا باشید.
در استرالیا، دوره های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد که در اینجا به شرح مختصری از آن ها می پردازیم. یکی از معروف ترین دوره های آموزش زبان انگلیسی در استرالیا و حتی در دیگر نقاط جهان دوره ELICOS بوده که در واقع دوره یادگیری زبان انگلیسی قبل از ورود به دانشگاه است. دوره آموزشی ELICOS از سراسر دنیا دانشجو می پذیرد و دانشجویان می توانند با در دست داشتن ویزای دانشجویی جهت حضور در این دوره ها وارد خاک استرالیا شوند. اما لازم است به خاطر داشته باشید که با توجه به ضوابط دولت استرالیا، دانشجویان ایرانی نمی توانند تنها با در اختیار داشتن پذیرش تحصیلی ELICOS، ویزای دانشجویی دریافت کنند. بلکه می بایست علاوه بر این دوره ، پذیرش تحصیلی در مقطع دانشگاهی نیز داشته باشند. مؤسسات آموزشی برگزار کننده دوره آموزشی ELICOS در سرتاسر استرالیا وجود داشته و دانشجویان می توانند پس از گذراندن این دوره ها، وارد دانشگاه مورد نظر خود شوند. نکته در اینجا این است که بیشتر دانشگاه ها با مؤسسه آموزش زبان اختصاصی خود همکاری میکنند و تنها مدارک این مراکز را قابل قبول می دانند، مانند مؤسسه آموزش زبان دانشگاه ملبورن با نام Hawthorn، دانشگاه یو تی اس Insearch، دانشگاه دیکین DULI و دانشگاه سوث استرالیا CELT. برخی دانشگاه ها نیز با مؤسسات آموزش زبان انگلیسی ELICOS همکاری می نمایند. چنانچه دانشجویی نمره مدرک زبان مورد نیاز برای ورود به دانشگاه (مانند IELTS) را  کسب نکرده باشد، می بایست در این مؤسسات نام نویسی نموده و به یادگیری زبان انگلیسی بپردازد که البته بدان معنی نیست که دانشجو نمی تواند قبل از ورود به دانشگاه در مؤسسات ELICOS ثبت نام نماید. شما می توانید پس از گذراندن این دوره، دوباره در آزمون IELTS شرکت نموده و نمره جدید خود را به دانشگاه ارائه دهید بدون آنکه در مؤسسه آموزش زبان دانشگاه نام نویسی کرده باشند. لازم به ذکز است که دانشجویانی که جهت تحصیل این دوره ها به استرالیا می آیند، می بایستی به صورت تمام وقت به تحصیل بپردازند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاسهای زبان انگلیسی ، مهاجرت به استرالیا و روشهای مهاجرت و در زمینه تحصیل و کار در استرالیا به مطالبی که در این زمینه در سایت موسسه بین المللی راد وجود دارد میتوانید مراجعه بفرمایید. و یا با مشاورین موسسه تماس بگیرید.