44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

ایرانیان فنلاند، ایرانیان مقیم فنلاند

 

همواره افرادی که قصد مهاجرت به فنلاند و اخذ اقامت دائم کشور فنلاند و کسب تابعیت کشور فنلاند را از طریق اخذ اقامت تحصیلی فنلاند ، اخذ اقامت کاری فنلاند ، اخذ ویزای سرمایه گذاری و دیگر راه های مهاجرت به فنلاند را دارند نیازمند دانستن اطلاعاتی در رابطه با مسائل مختلف کشور فنلاند بوده اند که ما در این مطلب در باره ایرانیان فنلاند و ایرانیان مقیم فنلاند صحبت

نموده ایم.
بيشترين ايرانيان مقيم در فنلاند را افراد متخصص تشکيل مى‌دهند. عده زيادى از ايرانيان دانشجويانى هستند که معمولاً پس از اتمام تحصيل به علت وجود بازار کار تخصصى و ديگر مزاياى رفاهي، در کشور فنلاند مقيم شده و در آن تشکيل خانواده داده و ماندگار مى‌شوند.
دانشجويان ایرانی بیشتر در حال تحصيل در مقاطع کارشناسى ارشد و دکترا هستند که کلاً در رشته‌هاى ذيل در حال تحصيل مى‌باشند.مهندسى راه و ساختمان، مهندسى مکانيک، دکتراى داروسازى و شيمي، مهندسى برق، مهندسى تأسيسات، کامپيوتر، کشاورزى و پرورش زنبور عسل، مهندسى معماري، زبان‌شناسي، مهندسى جنگل و خاک‌شناسي، باغباني، مهندسى الکترونيک، زبان انگليسي، زبان فنلاندي، تعليم و تربيت، دامپزشکي، پزشکي، مهندسى و دکتراى برق، تکنولوژي، ميکروب‌شناسى و آزمايشگاه.
استادان ایرانی مشغول تدريس در رشته‌هاي فيزيک، زبان انگليسي و کامپيوترمیباشند.
ایرانیان فنلاند در مشاغل حرفه‌اى در رشته‌هاىدندانسازي، مهندسى راه و ساختمان، الکترونيک، شيمى و کامپيوتر و مکانيک، ماشين‌آلات صنعتی مشغول به کار هستند.
ایرانیان فنلاند در مشاغل تجارى در رشته‌هاي بازاريابي، فرش فروشي، شرکت‌هاى تجارى و خدماتي، واردات و صادرات مشغول به کار هستند.
ایرانیان فنلاند در مشاغل ادارى و خدماتى در رشته‌هايمعلمي، تدريس خصوصي، منشى‌گري، فروشندگي، صندوق‌داري، نظافتگرى توسط دانشجويان مبتدي، آرايشگري، تعمير فرش، نظافتگرى توسط پناهندگان بيسواد و آشپزي مشغول به کار هستند.
و همچنین ایرانیان فنلاند در مشاغل آزاد در رشته‌های رستوران داری، بقالّي، ماشين فروشي، مکانيکى و تعميرکار اتومبيل، خرازي مشغول به کار میباشند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل و کار در فنلاند و هم چنین معرفی دانشگاه های برتر فنلاند به مطالبی که در این زمینه در سایت موسسه بین المللی راد وجود دارد میتوانید مراجعه بفرمایید.