44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

تحصیل در استرالیا و نیوزیلند


تحصیل در استرالیا و نیوزیلند جزو گزینه های اول متقاضیان تحصیل در خارج از کشور میباشد. تحصیل در دانشگاه های معتبر استرالیا و زندگی در کشور مرفهی چون استرالیا مورد تقاضای بسیاری از افراد برای زندگی در خارج از کشور میباشد.

استرالیا درکل جزو کشورهای مهاجر پذیر میباشد. و سالانه افراد بسیاری از سراسر دنیا کشورهای استرالیا و یا نیوزیلند برای کار، تحصیل در دانشگاه های استرالیا و یا زندگی انتخاب میکنند. استرالیا جزو مرفه ترین و توسعه یافته ترین کشورهای جهان است. در نظرسنجی های سالانه همواره سیدنی جزو ده شهر برتر دنیا برای زندگی شناخته شده است. هرچند استرالیا جزو گرانترین شهرهای دنیا میباشد.


برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی کشور استرالیا باید گزینه های زیر را در نظر داشته باشید:
داشتن مدرک زبان انگلیسی( آیلتس و یا تافل)
برای تحصیل در مقطع کارشناسی داشتن مدرک 12 سال دبیرستان الزامی است.
برای تحصیل در مقاطع بالاتر علاوه بر آیلتس، مدارکی چون GRE و یا GMAT و یا حتی در برخی مواقع داشتن سابقه کاری و یا پژوهشی مرتبط با رشته تحصیلی الزامی است.


هزینه تحصیل در استرالیا


هزینه تحصیل در مقاطع مختلف استرالیا برای هر سال تحصیلی(معادل دو ترم) بین 20 هزار تا حتی 50 یا هزار دلار در سال میباشد. هزینه زندگی در استرالیا را ماهانه میتوان حدود 1200 دلار در ماه دانست. معمولاً هزینه تحصیل در مقطع ارشد بین 20 تا 37 هزار دلار در سال و در مقطع دکتری حدود 14 تا 29 هزار دلار میباشد. هزینه تحصیلی در رشته های پزشکی و دامپزشکی به مراتب بیشتر است.


دریافت بورس وفاند تحصیلی از دانشگاه های استرالیا


به دلیل کیفیت بالای تحصیل و زندگی در استرالیا و هم چنین هزینه بالای دانشگاه های استرلیا است که بسیاری از متقاضیان درصدد دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های استرالیا میباشند که همانطور که واضح است، دریافت بورس و فاند تحصیلی از دانشگاه های استرالیا نیاز به داشتن رزومه قوی چون سوابق تحصیلی مناسب، نمره خوب در آزمون های GMAT و GRE و هم چنین آیلتس و یا تافل، مقاله های معتبر بین المللی(ISI) و حتی داشتن سوابق کاری مرتبط در برخی مواقع و ... میباشد
برای ویزای تحصیلی استرالیا موارد زیر را در نظر داشته باشید:
داشتن مدرک زبان(آیلتس و یا تافل) که ممکن است با سطح زبان درخواستی دانشگاه متفاوت باشد.

 

اثبات تمکن مالی به سفارت استرالیا


تحصیل در نیوزیلند نیز تا حدودی شبیه به استرالیا میباشد. نیوزیلند نیز جزو مرفه ترین کشورهای دنیا است و دانشگاه های بسیار معتبری دارد. برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در نیوزیلند معمولاً داشتن سوابق تحصیلی قابل قبول، داشتن مقاله های بین المللی(ISI) ، معدل بالای 17، نمره GRE و یا GMAT و داشتن نمره تاقل یا آیلتس لازم است.


برای دریافت مشاوره تخصصی در خصوص تحصیل در استرالیا، کانادا و کشورهای اروپایی از مشاورین زبده موسسه بین المللی راد با شماره تلفن های مؤسسه بین المللی راد تماس بگیرید.