44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

مهاجرت رادیولوژیست به دانمارک


افرادی که لیسانس رادیولوژی دارند و می خواهند به عنوان رادیولوژ در کشور های اروپایی مشغول شوند دانمارک کشوری است که این فرصت را برای آنان فراهم کرده است. همان طور که میدانید پزشکان و پیراپزشکان در هر جای دنیا که بخواهند مشغول به کار شوند بایسنی مدارک تحصیلیشان معادل سازی گردد. کشور دانمارک به دلیل نیاز به نیروی کار پزشکی و پیراپزشکی اقدام به جذب نیرو در این زمینه کرده است. رشته رادیولوژی یکی از رشته هایی است که در این لیست قرار دارد. ما در این مقاله قصد داریم پروسه مهاجرت کاری رادیولوژیست ها به دانمارک را به مورد بررسی قرار دهیم.

قدم اول: اولین قدم تائید مدارک تحصیلی رادیولوژی توسط نظام پزشکی دانمارک می باشد. پس از تائید مدارک توسط این سازمان و واجدالشرایط بودن ویزای 3 ساله ای به منظور تطبیق متقاضی با شرایط کشور دانمارک برای فرد صادر می گردد.
قدم دوم: پزشکان و پیرا پزشکان در هر کجای دنیا که بخواهند به کار و طبابت بپردازند بایستی که حتما به زبان اکثریت آن جامعه صحبت کنند. کشور دانمارک نیز از این قاعده مستثنی نیست. رادیولوژیست ها نیز از آنجایی که با جان انسان ها سر و کار دارند بایستی به زبان دانمارکی مسلط باشند. در این راستا کشور دانمارک برای رادیولوژیست ها (کارشناسان پرتونگاری) کلاسهای زبان دانمارکی را به صورت رایگان برگزار میکند و افراد بایستی در کلاسهای زبان دانمارکی شرکت کنند و زبان دانمارکی را بیاموزند و نمرات لازم را کسب نمایند.
قدم سوم: پس از تائید مدارک رادیولوژی و موفقیت در امتحان زبان دانمارکی رادیولوژیست ها بایستی یک دوره حد اقل شش ماهه را به منظور تائید صلاحیت پزشکیشان و همچنین به منظور مسلط بودن به قوانین بهداشتی و سلامتی دانمارک بگذرانند. لازم به ذکر میباشد که این دوره ها با حقوق همراه است. دوره کاری و امتحانات می توانند همزمان باشند.بعد از این مراحل رادیولوژیست ها می توانند به عنوان یک رادیولوژیست در کشور دانمارک به فعالیت بپردازند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت رادیولوژیست ها به دانمارک و همچنین دیگر روش های مهاجرت پزشکان و هم چنین مهاجرت پیرا پزشکان به اروپا می توانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره بگیرید.