معرفی کشور مجارستان


کشور مجارستان به دلیل واقع شدن در حوزه پیمان شینگن و همچنین همسایگی با کشور اتریش مقصد بسیاری از مهاجرین قرار می گیرد. از جمله ویزاهای مربوط به کشور مجارستان می توان به ویزای ازدواج مجارستان ، ویزای کاری مجارستان  ، ویزای سرمایه گذاری مجارستان ،ویزای تحصیلی مجارستان ، ویزای توریستی مجارستان و غیره اشاره کرد.در این مقاله قصد داریم به معرفی کشور جارستان بپردازیم.
کشور مجارستان (hungry) در اروپای مرکزی واقع شده است. پایتخت کشور مجارستان شهر  زیبای بوداپست ست. مساحت کشور مجارستان ۹۳۰۳۰ کیلومتر مربع است کشوری در اروپای مرکزی بوده که پایتخت آن بوداپست است.جمعیت کشور مجارستان در حدود 9 میلیون و 880 هزار نفر می باشد که با تراکم 107 انسان در کیلومتر مربع جز کشورهای پر چگال اروپاست.زبان رسمی مردمان کشور مجارستان مجاری است و واحد پول آن فورینت است. پرجمعیت‌ترین شهر این کشور نیز شهر بوداپست است که حدود یک میلیون و 740 هزار نفر جمعیت دارد. با یک میلیون ۷۴۰ هزار نفر جمعیت است.
کشور مجارستان با کشورهای اسلواکی ، رومانی ، اوکراین ، یوگوسلاوی سابق (صربستان ، کرواسی و اسلوونی) و مهمترین آن ها اتریش همسایه است.
مهمترین شهرهای مجارستان عبارتند از دبرتسن ۲۰۵ هزار نفر، میشکولتس ۱۷۸ هزار نفر، سگد ۱۶۳ هزار نفر، پچ ۱۵۸ هزار نفر و گیور ۱۲۹ که بعد از بوداپست در  جایگاه های بعدی قرار می گیرند. رود دانوب شهر را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می کند که کرانه غربی بودا و کراه شرقی پست نامگذاری شده است. شهر پچ که یکی از بزرگترین شهرهای کشور مجارستان می‌باشد پایتخت فرهنگی اروپا شهر زیبای پچ در کشور مجارستان واقع بوده و هر ساله دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا این شهر را مقصد خود قرار می دهند.
برای کسب اطلاعات دقیق تر به جهت مهاجرت به مجارستان و اخذ اقامت این کشور از طریق ویزای کاری مجارستان (skilled workers) ، ویزای سرمایه گذاری مجارستان ،ویزای تحصیلی مجارستان ، ویزای توریستی مجارستان و غیره می توانید با شماره تماس های موسسه بین المللی راد تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره ببرید.