15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

آب و هوای آلمان


در این نوشتار قصد داریم که در مورد آب و هوای کشور آلمان توضیحاتی ارائه نماییم. کسانی که قصد سفر به آلمان و یا قصد مهاجرت به آلمان به آلمان را دارند معمولا مایل هستند در مورد آب و هوای آلمان و شهرهای مختلف آلمان اطلاعاتی را به دست آورند.
به طور کلی می‌توانیم بگوییم کشور آلمان دارای تابستان‌های گرم و زمستان های سرد است . معمولا در آلمان بارش باران بیشتر از بارش برف هست و همین بارش باران در طول سال باعث متعادل سازی دمای آب و هواست، البته در ماه های تابستانی میزان بارش باران بیشتر است که معمولا این بارش ها غیرقابل پیش بینی هستند و باعث تعدیل دمای آب و هوا میباشد. و در ضمن باید بگوییم که دمای هوا در جنوب آلمان به نسبت قسمت شمال و شرق آلمان هوا گرمتر میباشد.
کشور آلمان در منطقه ای قرار گرفته است که بادهای معتدل و خنک غربی که از اقیانوس اطلس برمیخیزند از یک طرف و همچنین آب و هوای قاره ای در شرق از طرف دیگر باعث شده است که در تمام فصول سال بازش باران وجود داشته باشد و همچنین دامنه تغییر دما در این کشور بسیار اندک باشد.

در موردمیانگین دما در کشور آلمان باید به طور خلاصه بگوییم که دمای هوا در ماه ژانویه 3 تا 4 درجه سانتیگراد و در ماه جولای 22 درجه سانتیگراد میباشد. در مورد کمترین و بیشترین دمای هوا در آلمان باید بگوییم که کمترین دمای هوا در زمستان معمولا 10 درجه سانتی گراد در زمستان و بیشترین دما تا 35 درجه سانتی گراد در تابستان میباشد.

به علت دمای مناسب هوای آلمان از ماه می تا سپتامبر تعداد گردشگران در این کشور افزایش می یابد و جزو بهترین زمان ها برای گردشگرانی محسوب می شود که می‌خواهند مدت زمان بیشتری دور از هتل و اماکن سربسته به طبیعت‌گردی بپردازند. با این حال، فصل بهار و پاییز از جمله فصولی است که به طور عادی طبیعت زیبا است.

در صورتیکه در مورد مهاجرت به آلمان به آلمان و روشهای مهاجرت به آلمان نیاز به مشاوره دارید میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.