نحوه مهاجرت فوتبالیستها به کشورهای اروپایی

 

در این نوشتار قصد داریم در مورد نحوه مهاجرت فوتبالیستهای غیر حرفه ای توضیحاتی را ارائه نماییم. کشورهای اروپایی از نظر کیفیت فوتبال و سطح فوتبال به دو دسته کلی تقسیم میشود. دسته اول کشورهایی هستند که فوتبال در این کشورها بسیار کیفیت بالایی دارد مانند آلمان، ایتالیا، انگلستان و لیگهای این کشورها معمولا معتبرترین لیگها میباشند. و دسته دوم کشورهایی هستند که از نظر سطح فوتبال نسبت به دسته اول ضعیف تر میباشند مانند کشور سوئد و یا بلژیک. طبیعتا بازیکنان غیر حرفه ای فوتبال برای رسیدن به لیگهای معتبر و بازی در تیمهایی که در لیگهای معتبر مشغول به فعالیت هستند باید مدارج را به ترتیب بگذرانند. برای فوتبالیستهایی که علاقه مند به مهاجرت به کشورهای اروپایی هستند شاید کشورهای دسته دوم مناسب تر باشد.
همان طور که در ابتدا نوشته شد در این نوشتار قصد داریم در مورد نحوه مهاجرت فوتبالیستهای غیر حرفه ای توضیحاتی را ارائه نماییم.
بسیاری از افرادی که در داخل کشور به آموزش فوتبال مشغول هستند و یا در لیگهای استانی مشغول به فعالیت و بازی فوتبال هستند، بسیار مایل هستند که استعدادهای خود را در کشوری دیگر به معرض نمایش بگذارند. و در عین حال فرصتی برای فعالیت و اشتغال در تیم های کشورهای دیگر برایشان فراهم شود.
موسسه بین المللی راد در این راستا اقداماتی را انجام میدهد. بدین صورت که برای فوتبالیستهای غیر حرفه ای که علاقه مند به مهاجرت و اشتغال در تیم های خارجی را دارند؛ اقداماتی را به شرح زیر انجام میدهد.
معمولا فوتبالیستهای غیر حرفه ای در تیمهایی که در ایران مشعول به بازی و فعالیت هستند دارای قرارداد نیستند و فقط میتوانند در ایران از تیمهای ورزشی خود سوابق فعالیت و نامه اشتغال خود را دریافت نمایند. موسسه بین المللی راد با توجه به رزومه فوتبالیستهای علاقه مند به مهاجرت و بازی در تیمهای خارجی اقدام به پذیرش برای بازی و یا تست بازیگری در تیمهای اروپایی میکند و با توجه به رزومه افراد برای چند تیم خارجی وقت تست را دریافت مینماید تا فوتبالیستها با سفر خود به کشورهای اروپایی امکان تست برای یک یا چند باشگاه را داشته باشند و نهایتا برای عقد قرار داد نیز با اقدامات لازم کمکهای شایانی را به فوتبالیستها ارائه مینماید.
برای مشاوره بیشتر در این مورد میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.