15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

آب و هوای اتریش


در این نوشتار قصد داریم در مورد آب و هوای کشور اتریش توضیحاتی ارائه نماییم تا برای افرادی که قصد مهاجرت به اتریش را دارند مفید واقع گردد. افرادی که قصد مهاجرت به اتریش را دارند با مقاصد مختلف به اتریش مهاجرت میکنند برخی افراد جهت تحصیل کشور اتریش را انتخاب میکنند و در واقع مهاجرت تحصیلی به اتریش دارند و برخی دیگر برای کار و ویزای کاری اتریش را دریافت میکنند. معمولا قبل از مهاجرت افراد در مورد آب و هوای اتریش سوالاتی را از مشاورین ما میپرسند. در پاسخ باید گفته شود که کشور اتریش در قاره اروپا قرار گرفته است، پس باید انتظار هوایی اروپایی را داشته باشیم.
اتريش در منطقه معتدل و مسير آب و هوائي اروپاي ميانه كه از آب و هواي آتلانتيك و قاره اي تأثير ميپذيرد،قرار گرفته. هر فصل سال نمايشگر دما و آب وهواي مخصوص همان فصل ميباشد.آب و هواي اتريش قاره اي بوده كه از آب و هواي قسمت جنوبي اروپاي شرقي  تأثير ميپذيرد. در اين منطقه بارش اندك ، تابستانها گرم و زمستان سرد معتدل ميباشد. در مناطق كوهستاني آب و هواي پر بارش كوههاي آلپ به چشم ميخورد. زمستان در اين مناطق طولاني ميباشد. در مابقي استانها آب و هواي مخصوص اروپا ( آب و هواي ميان دريا و قاره اي) ديده ميشود كه آب و هواي متأثر از آتلانتيك در جنوب و قاره اي جنوب شرقي را نيز در بر ميگيرد.
کشور اتریش درکل کشوری کوهستانی است ، به طوری که 75 % این کشور را رشته کوه آلپ فرا گرفته است . اتریش دارای یخچال های طبیعی زیادی نیز هست . بلندترین قله ی رشته کوههای آلپ در اتریش ، گراسگلوکنر ( Grossglockner ) با 3798 متر ارتفاع می باشد . دانوب ( Danube ) مهمترین رود کشور کشور اتریش می باشد که از مناطق شمالی این کشور می گذرد . جنگل بیش از 40 % خاک اترش را در بر گرفته است ، پوشش جنگلی در نواحی کوهستانی عمدتا درختان سوزنی برگ از قبیل کاج می باشد .
با این وجود باید گفت که اتریش کشوری چهار فصل است که هر چهار فصل در آن دیده میشود.
برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اتریش و روشهای مهاجرت به اتریش میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.