15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

کشور مناسب برای مهاجرت

 

این نوشتار: اکراین

 

در این سری مقالات قصد داریم در مورد کشورهای مختلف دنیا از نظر مناسب بودن برای مهاجرت به آن کشور بررسیهایی انجام دهیم تا بتوانیم مزایا و معایب کشوری که در مورد آن بررسی انجام میدهیم را برای مهاجرت به آن کشور مشخص نماییم.

 

آیا اکراین کشور مناسبی برای مهاجرت میباشد؟اکراین از کشورهای اروپای شرقی است. این کشور از شرق با روسیه؛ در شمال با بلاروس؛ از غرب با لهستان، اسلوواکی و مجارستان؛ از جنوب غربی با رومانی و مولداوی هم‌مرز است و در جنوب آن دریای سیاه و دریای آزوف قرار دارد و پایتخت آن شهر کی‌اف و زبان رسمی آن زبان اوکراینی می‌باشد.
نوع حکومت اوکراین جمهوری بوده که از ۲۴ استان تشکیل شده‌است و دارای یک بخش خودمختار (کریمه) نیز می‌باشد. پس از فروپاشی شوروی، اوکراین بعد از روسیه دارای بزرگترین ارتش در اروپا است. زبان اوکراینی زبان رسمی این کشور است و زبان روسی نیز کاربرد گسترده‌ای دارد. دین رسمی این کشور مسیحیت می‌باشد.
هزینه زندگی در اوکراین نیز نسبتا ارزان است. زندگی در اوکراین حدود 65 درصد از زندگی در ایالات متحده ارزان تر است.
البته باید در نظر داشته باشید که حقوق اهالی این کشور نیز نسبتا پایین می باشد و در ماه چیزی حدود 200 دلار (حدود 800 هزار تومان) است و قدرت خرید تقریبا کمی دارند. به عبارت دیگر دستمزد اهالی این کشور به نسبت ایالات متحده 26٪ برآورد شده است. اکراین از کشورهایی میباشد که در سالهای اخیر با جنگ درگیر بوده است و هم اکنون هم این مسئله باعث میشود که کشور مناسبی برای مهاجرت نباشد.
البته تعدادی از دانشجوها کشور اکراین را در سالهای گذشته برای ادامه تحصیل انتخاب میکردند که در وضعیت کنونی توصیه نمیشود.
برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت و مشاوره برای انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاورین ما مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.