15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

کشور مناسب برای مهاجرت


این نوشتار: هند


در این سری مقالات قصد داریم در مورد کشورهای مختلف دنیا از نظر مناسب بودن برای مهاجرت به آن کشور بررسیهایی انجام دهیم تا بتوانیم مزایا و معایب کشوری که در مورد آن بررسی انجام میدهیم را برای مهاجرت به آن کشور مشخص نماییم.

 


آیا هند کشور مناسبی برای مهاجرت میباشد؟


در این نوشتار قصد داریم که کشور هند را از این نظر بررسی نماییم تا بدانیم که آیا این کشور برای مهاجرت مناسب میباشد یا خیر؟
هند یکی از کشورهای آسیایی است که در جنوب شرقی قاره آسیا واقع شده است. کشور هند از نظر تاریخی بناهای بسیاری را دارد و مذاهب مختلفی و بسیار متفاوتی در آن دیده میشود. معروف ترین شهرهای آن کلکته و دهلی میباشد، که بنا بر تحقیقات جزو ارزانترین کشورهای دنیا از نظر هزینه زندگی میباشد و بنا بر بعضی از دره بندیها ارزانترین کشور دنیا نیز تلقی میشود. هند کشور پرجمعیتی میباشد. اگر در مورد مهاجرت به هند بخواهیم صحبت نماییم مهمترین مسئله این است که معمولا در هند خارجیها نمیتوانند شغلی را بیابند و معمولا کمپانیها و موسسات هندی مشاغل خود را به دلیل جمعیت زیاد خود به خارجیها واگذار نمیکنند. بنابراین هند نیز از نظر مهاجرت کشور مناسبی تلقی نمیشود. بسیاری از افراد هند را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب میکنند ولی تنها کاری که میتوان کرد تحصیل و سپس بازگشت به کشور هست و نمیتوان برای اقامت دائم در این کشور هیچ برنامه ریزی انجام داد. یکی از رشته هایی که بیشتر ایرانیان برای تحصیل در آن رشته هند را به عنوان مقصد خود انتخاب میکنند تحصیل در رشته پزشکی در هند و همچنین تحصیل در رشته دندان پزشکی در هند میباشد.
کشور هند قانونهای حمایتی از مهاجرین ندارد و اصولا کشور هند کشوری مهاجر پذیر نیست در نتیجه نمیتوان کشور هند را به عنوان کشور مناسبی برای مهاجرت بتوان انتخاب کرد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت و مشاوره برای انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاورین ما مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.